Erşan Kuneri Netflix
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Cem Yılmaz, merakla beklenen ‘Erşan Kuneri’ isimli ilk dizisinin ‘Netflix’ üzerinden yayınlanacağını açıkladı. Ünlü komedyen, sit-com türünde olacağını belirttiği dizinin ilk sezonunun 8 bölümden oluşacağına işaret etti.  

Cem Yılmaz, kısa bir süre önce katıldığı bir televizyon programında merakla beklenen ‘Erşan Kuneri’ dizisinin ‘Netflix’ üzerinden yayınlanacağını açıkladı. Ünlü komedyen, senaristliğini ve yönetmenliği üstleneceği yapımın ilk sezonunun 8 bölümden oluşacağına işaret etti. İlk sezonun başarılı olması durumunda 8 bölümlük bir ikinci sezonun da hazırlanabileceğini belirten Yılmaz, diziye ilişkin açıklamasında “İçinde sürpriz formatlar da barındıran bir komedi şovu olacak” ifadelerine yer verdi. Yılmaz ayrıca, kariyerinde ilk kez bir dizi projesi hazırlamaya istekli olduğunun da altını çizdi. 

Diğer yandan; dizinin duyurulmasının ardından, hangi dijital platformda yer alacağına dair özellikle sosyal medya üzerinden birçok tahmin ortaya atılmıştı. Pek çok kişi, ‘Erşan Kuneri’nin yerli bir platformda yayınlanacağına işaret etmiş ve bu platformun da Acun Ilıcalı’nın yakında izleyici beğenisine sunmaya hazırlandığı ‘Exxen’ olabileceği belirtilmişti. Cem Yılmaz tarafından yapılan açıklama sonrası, dizinin yayını için herhangi bir yerli platformla anlaşmaya varılamadığı da anlaşılmış oldu.  

‘Erşan Kuneri’ dizisi, tek kamera ile çekilecek

Erşan Kuneri Dizisi

Aktarılan detaylara göre; tek kamera ile çekilen ‘Erşan Kuneri’ dizisi, sit-com türünde olacak. Cem Yılmaz, dizinin hem senarist hem de yönetmen koltuğunda oturacak. Dizinin konusu, ‘G.O.R.A.’ ve ‘Arif V 216’nın başrollerindeki ‘Erşan Kuneri’ karakteri etrafında gelişecek. Yılmaz; Kuneri’nin 1975 ve 1978 yılları arasında yaşadığı olayları izleyici beğenisine sunacak olan yapımın çekimlerine, kısa bir süre içerisinde başlayacak. 

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Gündem Yaratan Minnoşlar Filmi İçin ABD’de Netflix’e Dava Açıldı

Netflix, “Hâlâ İzliyor Musunuz” Özelliğini Kapatmak İçin Teste Başladı

Enola Holmes, Netflix’in En Çok İzlenen Filmi Olma Yolunda

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz