Futbolseverlerin yakından takip ettiği, yayıncılığını EA Games’in üstlendiği FIFA 21 bir video ile duyuruldu. FIFA 21 oyununun Türkiye fiyatı ve çıkış tarihi de belli oldu. FIFA 21, 9 Ekim 2020 tarihinde oyunculara sunulacak. Oyun, PlayStation 5, Xbox Series X, PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında çıkışını gerçekleştirecek.

Sony geçtiğimiz haftalarda yeni çıkacak olan PlayStation 5 konsolunun ve oyunlarının tanıtımını yapmıştı. Bu tanıtımda FIFA 21 oyunu gözükmüyordu. Daha sonradan EA Games tarafından FIFA 21 için resmi bir açıklama geldi. FIFA 21 oyunun da yeni nesil konsollara geleceğini bu açıklama ile öğrenmiş olduk. EA Games, FIFA 21 ve NFL 21 oyunlarını PlayStation 4 ve Xbox One konsollarına alan kişilerin PlayStation 5 ve Xbox Series X konsollarında oynayabilmek için bir ücret ödemelerinin gerekmediğini de söyledi.

FIFA 21 – Video

FIFA 21 ‘in Türkiye Fiyatı Ne Kadar?

EA Sports şirketinin yeni oyunu FIFA 21 tüm konsollardaki yüksek fiyatıyla dikkatleri üzerine çekecek. Oyunun üç adet sürümü bulunuyor. Bunlar; Standart sürüm, Şampiyonlar sürümü ve Ultimate sürüm olarak adlandırılıyor. Oyunun şu andaki ön sipariş fiyatları da aşağıda belirteceğimiz gibi olacak:

FIFA 21 – PC (Steam) Fiyatı

FIFA 21 – PlayStation 4 Fiyatı

FIFA 21 – Xbox One Fiyatı

FIFA 21 Çıkış Tarihi

NHL 21 oyunuyla birlikte mix şeklindeki bir videoyla duyurulan FIFA 21, ilk önce PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarına çıkacak olan oyun daha sonrasında PlayStation 5 ve Xbox Series X platformlarına gelecek. Standart sürüm ve Şampiyonlar sürümü satın alanlar 9 Ekim 2020 tarihinde oynayabilecek, Ultimate sürümü satın alanlar ise bu tarihten üç gün önce yani 6 Ekim 2020 tarihinde oynamaya başlayabilecekler.

FIFA 21 oyununun, FIFA 20 oyununa oranla oynanış, atmosfer, stadyumlar ve daha birçok içerik anlamında ne denli değişikliklerin olduğunu oyunseverler olarak merak ediyoruz.

İlginizi çekebilir:

Xbox Series X ‘in Açılış Sesi Microsoft Tarafından Paylaşıldı

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll İçin Tıklayın..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz