Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Sivil insansız hava araçları ve yaratıcı kamera teknolojisinde dünya lideri DJI’ın popüler serisi Osmo Mobile serisinin yeni üyesi DJI Osmo Mobile 6 duyuruldu. Akıllı telefon sabitleyici DJI Osmo Mobile 6, yenilenen bir dizi özelliğinin yanı sıra, yeni Quick Launch (Hızlı Başlatma) ve gelişmiş ActiveTrack özellikleri ile fark yarattı. DJI Osmo Mobile 6, akıllı telefon kameralarının sınırlarını zorlamak için en iyi arkadaşınız olacak!

DJI, sivil insansız hava araçları ve yaratıcı kamera teknolojisine ciddi katkılarda bulunuyor. 2006 yılında Frank Wong tarafından kurulan Çin merkezli bu teknoloji şirketi, sivil insansız hava araçları ile kamera yalpa çemberi, uçuş platformları, kameralar, tahrik sistemleri, kamera sabitleyicileri ve uçuş kontrol sistemleri üretiyor. Merkezi Shenzhen’de bulunan DJI, İHA pazarının %70’inden fazlasını oluşturmakta olup ticari ve sivil İHA endüstrisinde dünya lideri sayılıyor.

Teknoloji konusunda önemli girişimlerde bulunan bu dev marka, şimdi de Osmo Mobile serisi dahilinde, akıllı telefon kullanıcılarını son derece memnun edecek yeni akıllı telefon sabitleyici Osmo Mobile 6 ile gündeme geliyor.

DJI Osmo Mobile 6 ile Telefon Kameraları Üzerinde Eksiksiz Kontrol Sağlayacaksınız!

Popüler Osmo Mobile serisine en son eklenen DJI Osmo Mobile 6 akıllı telefon sabitleyici, kullanıcılara her gün yanlarında taşıdıkları telefon kameraları üzerinde eksiksiz bir yaratıcı kontrol sağlıyor. Akıllı telefon fotoğraflarının veya videolarının tüm potansiyelini ortaya çıkaran avuç içi boyutunda, taşınabilir bir cihaz olan DJI Osmo Mobile 6, geliştirilmiş ergonomisi ve daha büyük telefonlarla uyumluluğun yanı sıra DJI’ın 3 eksenli stabilizasyonuna sahip olması sayesinde yüksek kaliteli görüntüler sunuyor.

DJI Osmo Mobile 6, iPhone kullanıcıları için sunduğu Quick Launch (Hızlı Başlatma) özelliği ile kaçırılabilecek anların hızlıca yakalanması için anında kamera görünümüne girmesini sağlıyor. Kamp, seyahat veya sokak çekimi; tüm çekim konseptlerinde, DJI Osmo Mobile 6, Active Track 5.0 özelliği sayesinde otomatik olarak nesneyi ilgi odağında tutarak hikaye tadında çekimler yapma olanağı sunuyor.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz