Netflix’in ilk Türkiye dizisi olan Hakan: Muhafız’ın üçüncü sezon fragmanı bugün itibariyle yayınlandı. Dizinin üçüncü sezonu bir virüs salgınını konu alacak.

Netflix Türkiye Orijinal yapımı olan Hakan: Muhafız, ilk sezonunun ardından üçüncü sezonu için onay almıştı. Geçen aylarda çekimleri tamamlanan dizi, üçüncü sezonunda corona virüsü salgınına benzer bir virüs salgınını konu edinecek. 

Kendi kitlesine ulaşmayı başaran ve Netflix’in ilk Türk yapımı dizisi olan Hakan: Muhafız, birtakım olumsuz tepkiler alsa da beğenenlerinin fazla olması sebebiyle üçüncü sezon onayını almıştı. 

Netflix Türkiye’nin YouTube kanalından Hakan: Muhafız’ın üçüncü sezon fragmanı yayınladı. 10 bölümden oluşacak olan dizinin yeni sezonunda, Çin’den tüm dünyaya yayılmaya başlayan ve ölümcül sonuçlara sebebiyet veren corona virüsüne benzer bir virüsün İstanbul’u etkisi altına alışı ekranlara gelecek. Ölümsüzlerin İstanbul’a yaydığı virüs son zamanlarda gündemi oldukça meşgul eden ve tüm dünyayı endişeyi sürükleyen corona virüsü gibi ilk defa ortaya çıkıyor ve bu sebeple herhangi bir önlem ya da tedavisi bulunmuyor. İstanbul’u koruma görevini üstlenen Muhafız ise üçüncü sezonda Ölümsüzler’in virüs saldırısına karşı Nisan ve Burak karakterleri ile beraber mücadele edecek.

Hakan: Muhafız’ın üçüncü sezonunda izleyicilerin karşısına Vezir isimli yeni bir karakter çıkacak. Ölümsüzler’den biri olan ancak diğer Ölümsüzler’den çok daha güçlü bir karakter olarak ekranlara gelecek olan Vezir’in amacı ise Muhafız’ı öldürmek olacak. 

Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık ve Burçin Terzioğlu’nu görmeye devam edeceğiz. Dizinin üçüncü sezonunda Nisan rolünde Funda Eryiğit’i ve Burak rolünde de Taner Ölmez’i izleyeceğiz. Taner Ölmez ve Funda Eryiğit’in yanında Bige Önal, İlayda Alişan, Emre Mutlu, Halit Özgür Sarı ve Hasan Üner de dizinin kadrosuna katıldı. 

Hakan: Muhafız’ın 10 bölümden oluşacak üçüncü sezonu 6 Mart’ta Netflix’te yayında olacak.

Burak Aksak ve Selçuk Aydemir Netflix’in İlk Türk Komedi Dizisini Hazırlıyor