Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Free Fire ile La Casa De Papel, 2. kez işbirliği içerisine giriyor. 3 Aralık – 14 Aralık tarihleri arasında LCDP, oyun içi etkinlik olan Son Bölüm: Soy ve Kaç ile Free Fire’a geri dönecek.

Free Fire ile La Casa De Papel, 2. kez işbirliğine imza attı. 3 Aralık 14 Aralık tarihleri arasında devam edecek olan etkinlikler kapsamında LCDP, Son Bölüm: Soy ve Kaç ile Free Fire’a geri dönüyor. Etkinlikte yeni görevler, işbirliği ögeleri, sosyal medya aktiviteleri yer alacak.

Free Fire yapımcısı Harold Teo, işbirliği hakkında “Free Fire x Büyük Soygun kampanyasının bu ikinci sürümü, geçen yılki ilk crossover etkinliğinde gördüğümüz olumlu karşılamaya dayanıyor. Oyuncularımızın nelerden hoşlanacağını düşünüyoruz ve bunu Free Fire evrenine dahil etmenin yollarını arıyoruz. Oyun içinde veya dışında toplulukları bir araya getirecek içerik, bu kampanyayla kutlamayı umduğumuz şey.” şeklinde konuştu.

free-fire-la-casa-de-papel-teknosafari

Profesör, bir görev ile Bermuda’ya geri döner. Görev ise gizli altını bulma ve bir soygun sırasında yakalanan Free Fire ekibini, oyuncular yardımıyla kurtarmak. 3 Aralık itibari ile oyuncular, son soygunu tamamlamak için Profesör ve Free Fire ekibi ile güçlerini birleştirebilecek. Oyuncular, altınları almak ve ekibi kurtarmak içi Profesörün talimatlarını takip etmeli ve çeşitli oyun içi görevlerin kilidi açmalı.

Son Bölüm: Soy ve Kaç için yeni bir oyun içi görünüm, yeni bir arayüz eklenecek ve web etkinlikleri de düzenlenecek.

İlginizi Çekebilir:

Mcdodo HP-8010, 10 dakikalık şarj ile 2 saat kullanım sunuyor

Battlefield 2042, serinin en kötü puanlı oyunu oldu

KVKK Yemeksepeti hakkında inceleme başlattı

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz