samsung galaxy book mwc 2022

Samsung yeni bir Mobile World Congress etkinliğini takvime aldı. Galaxy Book dizüstü bilgisayarlar ve bir takım ekosistem yenilikleri bekleniyor.

Barselona’daki Mobil Dünya Kongresi (Mobile World Congress-MWC) yaklaşıyor ve daha fazla şirket katılımlarını duyurmaya başladı.

Katalan başkentindeki kongreye katılımını onaylayan son şirketlerden biri ise Samsung oldu. Şirket, 27 Şubat Pazar günü yerel saatle 19.00’da konukları “bağlı mobil cihazlarda yeni bir çağı keşfetmeye” davet etti ve etkinliğin her zamanki gibi online olarak canlı yayınlanacağını duyurdu.

samsung mwc 2022 davetiye

Resmi davette, yakın zamanda duyurulan mobil cihazların yanında bir dizüstü bilgisayar gösterilirken, bir Samsung yöneticisi ayrı bir basın açıklamasında yeni dizüstü bilgisayarların, yani yeni nesil Galaxy Book’ların görüleceğini doğruladı.

Kurumsal Başkan Yardımcısı ve Yeni Bilgi İşlem Ar-Ge Ekibi Başkanı Hark-sang Kim, yaklaşmakta olan Galaxy Book cihazlarının Samsung ve Intel tarafından üretileceğini belirtti. Dolayısıyla Intel işlemcili dizüstü bilgisayarlar görmemiz kuvvetle muhtemel.

Samsung deneyimi “cihazı ve işletim sistemini aşacak” ve Office, OneDrive ve Outlook’a erişim için Microsoft ile olan ortaklık “kullanıcılara daha da fazla süreklilik getirmek” için daha da ileri gidecek. Yeni Galaxy Book, Windows 11 ve One UI Book 4 ile birlikte gelecek. One UI 4 cihazlar arası çoklu görev yönetimini daha iyi hale getirmesi için Samsung tarafından hafifçe özelleştirilmiş bir arayüz.

Bakalım bu yıl MWC’de tanıtılacak Galaxy Book’lar neler getirecek. MWC zamanı en son haberleri sizlere aktarıyor olacağız.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmayı unutmayın!

İlginizi Çekebilir:

Sanat, teknoloji ve sürdürülebilirlik odaklı platform goodspaces açıldı

Türk Telekom 2021 dördüncü çeyrek sonuçlarını açıkladı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz