getirbitaksi-teknosafari
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Getir ve BiTaksi tarafından yeni bir stratejik iş birliği imzalandı. Getir, kendi uygulamasına ek olarak BiTaksi servislerini de hizmetlerine ekledi. Bununla birlikte GetirBiTaksi, hizmete başladı.

Farklı hizmetler ile servisini genişletmeye devam eden Getir, BiTaksi ile stratejik iş birliği imzaladı. Anlaşmaya göre Getir, uygulama içerisinde BiTaksi servislerini de gösterecek. Bununla birlikte GetirBiTaksi hizmete başlamış oldu.

Anlaşma ile birlikte kullanıcılar, BiTaksi uygulamasına ek olarak Getir uygulaması içerisinde GetirBiTaksi ile bulundukları bölgeye taksi çağırabilecek. Hizmet, şimdiden İstanbul ve Ankara bölgesinde kullanılabilir durumda. Yakın zamanda Getir’in bulunduğu tüm bölgelerde hizmet alanı genişleyecek ve GetirBiTaksi hizmet de başlayacak.

getirbitaksi-nedir-teknosafari

Getir, geçtiğimiz günlerde BiTaksi’ye yatırım yapmış ve hisslerin %35.6 oranına sahip olmuştu. Bununla birlikte iki marka, güçlerini birleştirerek GetirBiTaksi’yi hizmete sundu. Son dönemde hem yurt içi hem de uy dışında önemli yatırımlar yapan Getir, yeni hizmeti ile genişlemeye devam ediyor.

BiTaksi, anlaşma ile birlikte kapsama alanını genişletmeyi planlıyor. Şu anda birçok şehirde faaliyet gösteren BiTaksi, önümüzdeki günlerde bu şehir sayısını artırmayı planlıyor. Aynı şekilde Getir de daha fazla bölgede hizmet verebilmek için çalışmalarını sürdürdüğünü belirtti.

İki şirket, ilerleyen günlerde yapacakları anlaşmalar konusunda herhangi bir bilgi paylaşmadı.

İlginizi Çekebilir:

Samsung “Büyük TV Günleri” Kampanyası Başlıyor!

Sony, 75. Yılını ‘Sony Fırsat Günleri’ ile Kutluyor

Tekno Safari YouTube kanalımıza abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz