samsung-buyuk-tv-gunleri-2021-teknosafari

Samsung, artık gelenekselleşmiş “Büyük TV Günleri” kampanyasına bu sene de devam ediyor. Kampanya ile birlikte avantajlı fiyatla ve 3.000 TL’ye kadar Para Kart hediyesi sunuluyor.

Samsung, son yıllarda düzenli olarak “Büyük TV Günleri” kampanyasına devam ediyor. Bu sene de gerçekleştirilen kampanya dahilinde birçok televizyon, uygun fiyatlar ile karşımıza çıkıyor.

Samsung kampanyası, 8 – 26 Ekim tarihleri arasında geçerli olacak. Kampanya kapsamında 55 inç Crystal UHD TV seçeneklerinden 85 inç NEO QLED TV seçeneklerine kadar tüm Samsung büyük ekran televizyon modelleri uygun fiyatlar ile satılıyor. Ayrıca kullanıcılar, kampanya kapsamında 3.000 TL’ye kadar Para Kart hediyesi alacak.

Kampanyaya katılmak için alışveriş ile birlikte TV kurulumunun en geç 28 Ekim tarihinde yapılmış olması gerekiyor. Bununla birlikte 31 Ekim’e kadar buradan kampanyaya başvuru yapılabiliyor.

Kampanya, tüm Samsung bayileri ve Samsung Online Mağazasının yanı sıra kampanyaya katılan üçüncü taraf satış noktalarında da geçerli olacak.

samsung-buyuk-tv-teknosafari

Samsung Büyük Televizyon Günleri kampanya koşulları:

  • Kampanya ile birlikte elde edilecek Parakart miktarı, alınan televizyon modeline göre 400 TL ila 3.000 TL arasında değişiklik gösterebilir.
  • Parakart, ATM’den nakit olarak çekilemez.
  • Parakart, yükleme yapıldıktan sonraki 30 gün içerisinde kullanılmalıdır. 31. gün hediye olarak gelen miktar sıfırlanacaktır.
  • Her bir Para kart’ın içerisine yüklenecek maksimum tutar 1250 TL’dir. Bir tüketicinin 1250TL’den daha fazla bir tutarda hediye kazanması halinde, çoklu kart teslimi organize edilecektir. Örneğin 2.000TL değerinde para kartına hak kazanan tüketicilere 1 adet 1250 TL, 1 adet 750 TL değerinde para kartı teslim edilecektir. Tutarın bölünmesi halinde tüm kartlar aynı zarf içerisinde Katılımcıya teslim edilecektir.
  • Para kart şifresi kart numarasının son 4 hanesidir.
  • Kampanyaya dahil olan Ürünler’de iade kabul edilmeyecektir. (Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’dan doğan istisnalar hariçtir). Ürün’ün herhangi bir sebeple iade edilmesi ve ücretinin geri alınması durumunda tüketiciye ulaştırılan para kartı’nın da bakiyesi eksiksiz olarak iade edilmesi gerekmektedir.
  • Katılımcılar’ın kartına yüklenecek tutarın kullanım yerlerinin belirlenmesinden, kart özelliklerinden ve kullanımı ile ilgili yaşanabilecek her türlü sorundan yalnızca para kart şirketi sorumludur.
  • Para kartın üzerinde yer alan Son Kullanma Tarihi’nin, kartın içerisine yüklenen bakiye ile bir ilgisi bulunmamaktadır. Resmi olarak kartın geçerlilik süresini belirtmektedir.

İlginizi Çekebilir:

Samsung AU9000 inceleme – QLED’den önce son çıkış

Kulaktan düşmüyor! Samsung Galaxy Buds 2 inceleme

Tekno Safari YouTube kanalımıza abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz