Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Google, Task Mate isimli yeni bir uygulamasını duyurdu. Şirket Task Mate isimli uygulaması sayesinde kullanıcılara “gerçek para” kazandıracak. Google ‘ın yeni Task Mate isimli uygulaması şu anda belli bir kullanıcı kitlesi tarafından test ediliyor. 

Google, halihazırda Ödüllü Anketler isimli mobil uygulaması ile kullanıcılarına, kendilerine gönderilen anketleri doldurmaları durumunda Google Play bakiyesi kazanma imkanı sunuyor. Şirket şimdi ise, kullanıcıların banka hesaplarına yatırılacak “gerçek para” kazanmalarına olanak tanıyacak Task Mate isimli yeni uygulamasını duyurdu. 

Google’ın yeni duyurduğu Task Mate isimli uygulama sayesinde kullanıcılar çeşitli görevler ediniyor. Kullanıcılara verilen görevler karşılığında ise banka hesaplarına veya dijital cüzdanlarına ödemeler yapılıyor. Şimdilik beta aşamasında olan Task Mate’i Google Hindistan’da sınırlı bir kullanıcı kitlesi ile test ediyor. Şirket başarılı bir test aşamasından geçerse Task Mate isimli uygulamayı dünya çapında kullanıcı hizmetine açmayı planlıyor.

Google Task Mate ile para kazanabilecek

Google’ın şu an için Hindistan’da test ettiği yeni uygulaması kullanıcılara iki farklı kategoride görevler sunuyor. Bu görevlerden ilki, kullanıcıların oturdukları yerden tamamlayabilecekleri sözlü kelime öbeği kaydetme ya da İngilizce bir kelime öbeğini yerel dile çevirme olarak adlandırılıyor.

Task Mate’de yer alan ikinci kategoride ise, kullanıcılar bir mağazanın veya restoranın fotoğrafını çekme ya da sahaya çıkmayı gerektiren görevler bulunuyor. Söz konusu saha görevlerinin maddi karşılığının evde oturarak yapılan görevlerden daha yüksek olacağı belirtiliyor.

Kullanıcılar Task Mate’de görev ücretini görüntüleyebilecek

Task Mate’de kullanıcılar, kendilerine gelen bir göreve başlamadan önce söz konusu görevin maddi karşılığını görebilecek ve buna göre isterlerse görevi kabul ya da reddedebilecek. Task Mate uygulamasında tamamlanan görev sayısı, gözden geçirilen toplam görev sayısı ve kullanıcı seviyesi gibi bilgiler kaydedilecek. Kullanıcılar daha sonra bu bilgileri görüntüleyebilecek.

İlginizi Çekebilir:

Google Asistan, Artık Aile Üyelerinin Anlık Konum Bilgisini Kullanıcılara Söylüyor 

Google Fotoğraflar’da Renk Parlatma Özelliği Ücretli Olacak

Google Play Kodları, Oyunfor Epay İş Birliği ile İstendiği Kadar Alınabilecek

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll:

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz