Salı, Ağustos 3, 2021
Ana SayfaDijitalGoogle Play Kodları, Oyunfor Epay İş Birliği ile İstendiği Kadar Alınabilecek

Google Play Kodları, Oyunfor Epay İş Birliği ile İstendiği Kadar Alınabilecek

Android uygulama mağazasında kullanılabilen Google Play kodlarını kullanıcılar artık yerel ödeme yöntemiyle erişim sağlayabilecek. Bu bağlamda Google Play kodları ile alakalı Epay ve Oyunfor ’un yaptığı iş birliği sayesinde Oyunfor-Epay ile istenilen kadar alınabilir. 

Türkiye’nin en büyük online oyun satış platformlarından Oyunfor.com, Epay ile yaptığı işbirliği sonrasında Google Play kodlarının satışını yapmaya başladığını açıkladı. Yapılan iş birliği kapsamında, mobil mağazada kullanılabilen kodlar artık Oyunfor üzerinden satın alınabilecek.

Android işletim sistemli cihazlarda uygulama, oyun ya da bunlarla ilgili içerikleri satın alırken kullanılan Google Play kodları, üzerindeki bakiye kadar tutarın sistemde kullanılmasına olanak sağlıyor.

Oyunlarda “ihtiyaç kadar bakiye yükleme” seçeneği

25 TL, 50 TL ve 100 TL’lik tutarlarla hazır olarak satılan Google Play kodları, ayrıca, ihtiyaç doğrultusunda Oyunfor.com üzerinden 25 TL ile 250 TL arasında herhangi bir bakiye tutarı olarak da satın alınabilecek. Böylece popüler oyunlarda ihtiyaç duyulan miktardaki bakiye doğrudan sisteme yüklenerek oyun keyfi kesintiye uğramayacak.

Oyunfor’un Epay onaylı satıcısı olması, Türkiye’deki oyunseverlerin Google Play kodlarını çeşitli ödeme yöntemleriyle kolayca satın alabilmesini sağlıyor. Oyunseverler kredi kartının yanı sıra, banka kartları ve birçok farklı ödeme metodu ile de ödeme yapabilecekler.

İlginizi Çekebilir:

AppStore, Yılın İlk Yarısında Oyun Kategorisinden Google Play Store’a Göre Yüzde 52 Daha Fazla Gelir Elde Etti

Google Play Store, Önceden İşaretlenen Uygulamalar İçin Otomatik İndirme Özelliği Getirebilir 

Facebook Giriş Bilgilerini Çalan 25 Uygulama, Google Play Store’dan Kaldırıldı 

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll:

 

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR