Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Al-Altech şirketi, seks robotu Emma’ya yeni geliştirilen bir teknoloji entegre edecek. Robot göğüs boşluğuna sahip olacak ve nefes alıp verebilecek.

Bir seks robotu şirketi, göğüs boşlukları olan ve nefes alma yeteneğine sahip yeni modeller geliştiriyor. Emma adlı konuşan bir seks robotunun arkasındaki şirket olan AI-AItech, uzuvlarını insan gibi kontrol edebilen ve havayı içeri alıp, dışarı atarak soluma yapabilen yeni bir model üzerinde çalışıyor.

Seks robotu araştırma ve geliştirme firması Cloud Climax’in yönetici Sam White, şirketin Al-Altech de dahil olmak üzere kol hareketleri üzerinde çalışan birçok geliştiriciyle çalıştığını da açıkladı. Seks robotu üreten şirketler artık teknolojik olarak daha gelişmiş modeller üretmeye çalışıyor, şirketlerin en büyük hedefi gerçekçi deneyimi sunabilmek.

Sam White, robot Emma’ya yapılan yeni geliştirmeler sonucu, Emma’nın kollarını hareket ettirebileceğini ve nefes alabileceğini belirtti. Emma sadece kollarını oynatıp nefes alabilme kabiliyetlerine değil aynı zamanda ayakları üzerinde yürüme özelliğine de sahip olacak. Geliştirici ekip en gerçekçi seks robotunu üretme amacıyla çalışmalarına hızla devam ediyor.