Rupert Grint Instagram
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Dünyaca ünlü bilim-kurgu serisi ‘Harry Potter’da ‘Ron’ karakterine hayat veren Rupert Grint, kısa bir süre önce Instagram hesabı açtı. Platformda hesabını açar açmaz yeni bir rekora imza atan Grint, 1 milyon takipçiye en hızlı ulaşan Instagram kullanıcısı oldu.  

Dünya geneline hızla yayılan COVID-19 salgını, birçok ülkede sıkı karantina ve sosyal izolasyon çalışmalarının yapılmasına sebep oldu. Bu nedenle birçok kişi, vaktinin büyük bir çoğunluğunu sosyal medya platformlarında geçirdi ve sosyal ilişkilerini bu platformlar üzerinden sürdürdü. Dijitale dönüş süreci, uzun süredir Instagram hesabı açmama konusunda ısrarcı olan birçok ünlüyü de platforma kazandırdı. Son olarak dünyaca ünlü bilim-kurgu serisi ‘Harry Poter’da ‘Ron’ karakterine hayat veren Rupert Grint de bu süreçte Instagram hesabı açan ünlüler arasına katıldı.  

Platformda hesabını açar açmaz yeni bir rekora imza atan 32 yaşındaki oyuncu, 1 milyon takipçiye en hızlı ulaşan Instagram kullanıcısı oldu. Dünyaca ünlü İngiliz oyuncunun, hesabını açmasının ardından yalnızca 4 saat 1 dakika sonra 1 milyon takipçiye ulaştığı belirtildi. Rupert Grint’ten önceki rekor ise İngiliz yayıncı Sir David Attenborough’a aitti. AttenboroughInstagram’a girişinin ardından 4 saat 44 dakika sonra 1 milyon takipçiye ulaşmıştı.  

Rupert Grint, ilk Instagram gönderisi içerisinde 6 aylık kızı ile çektiği bir selfie’ye yer verdi

Rupert Grint İlk Instagram Gönderisi

Diğer yandan; Rupert Grint, ilk Instagram gönderisi içerisinde 6 aylık kızı Wednesday G. Grint ile çektiği bir selfie’ye yer verdi. Dünyaca ünlü oyuncu, gönderisinin açıklama kısmında “Merhaba Instagram… Yalnızca 10 yıl geciktim, ama artık buradayım. Grint, Gram’da! Sizi Wednesday G. Grint ile tanıştırmak için buradayım. Kendinize dikkat edin, Rupert ifadelerini kullandı. Grint’in ilk gönderisi, şu ana kadar 2.7 milyonun üzerinde beğeni aldı. İngiliz oyuncunun güncel takipçi sayısının ise 2.9 milyon seviyesinde olduğu ifade edildi. 

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Harry Potter Oyunu, PS5 ve Xbox Series X Platformlarına Özel Olarak 2021’de Gelebilir

“Evde Harry Potter” isimli online eğlence merkezi ücretsiz olarak hizmete açıldı!

Minecraft’a, Harry Potter modu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz