Okuma Süresi
2 dakika

Heat it; sivrisinekler, arılar, yaban arıları ve at sineklerine dahiyane bir çözüm sunuyor. Türünün tek örneği olan böcek ısırığı iyileştiricisi, ABD’ye geliyor. Ürün, REDI Co-op tarafından mağazada ve online olarak satışta olacak.

Heat it, tıbbi olarak kanıtlanmış bir aktif ilkeye dayanıyor. Bu anlık bir patlama uygulaması olarak öne çıkıyor. Ürün, ısırmadan sonra ortaya çıkan kaşıntı ve batma gibi etkileri azaltıyor. Vücudun ısırmaya karşı verdiği tepkiye karşı sinir uyaranları üzerinde tahriş azaltma görevi görüyor. Bunu ilaç veya kimyasal kullanmadan yapan ürün, ısırığa bağlı olan kaşıntıya karşı anında rahatlama sağlıyor.

Akıllı Telefonlar ile Kullanılıyor

Böcek ısırığı iyileştirici diğer cihazlar, tek kullanımlı pil kullanımını gerektirirken heat it, iPhone ve Android telefonlar ile kullanılıyor. Bu sayede pillere boşa harcama ve atık pil oluşumu gibi sorunların önüne geçiyor. Hem çevreye hem cebinize faydalı bir ürün diyebiliriz.

Bir böcek ısırığı oluştuğunda ürünü basitçe prize takıp ısıtın. Ardından Heat It uygulamasını akıllı telefonunuzda etkinleştirin. Daha sonra cihazın ısıtma ucunu yerleştirin. Isırık anında ısıtılacak ve uygulama, tedavinin başarılı olduğunu saniyeler içinde gösterecek.

Tamamlandı ibaresini gördükten saniyeler sonra büyük bir rahatlama hissetmeye başlayacaksınız. Ayrıca cihaz, minimum düzeyde enerjimi tüketimi yapıyor. Tam dolu bir akıllı telefon pili ile 1000 kez kadar kullanabilirsiniz. Ürün, Avrupa’da şimdiden 250.000’den fazla tüketici tarafından sevilerek kullanılıyor. 10.000’den fazla değerlendirmesi Amazon, Google Play ve AppStore’da 5 üzerinden 4,7 yıldıza sahip. Avrupalı tüketiciler, hipotermi tabanlı cihazların ısıyı düşürmenin en etkili yolu olduğunu belirtiyor ve böcek ısırıklarını çok etkili şekilde tedavi ettiğini düşünüyor.

Heat It’in mucidi ve genel müdürü Lukas Liedtke, “Kuzey Amerika’daki müşterilerin ürünü seveceğinden eminiz. Tüketiciler ısıyı, etkililik ve taşınabilirliğin özel kombinasyonunu çok sevecekler.” ifadelerini kullandı.

Geliştirilmiş Modlar

Tüm bunların yanı sıra ürün, güvenli bir şekilde çalışması için 4 yaşından küçükler için çocuk moduna ve daha birçok farklı kişiselleştirilmiş ayara sahip. Aynı zamanda Android ve iOS sürümlerinin 12 yaş ve üzeri kişilerin kendi kendine uygulaması için tasarlandığını da belirmeden geçmeyelim.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz