Tüketici karaoke ürünlerinde dünya lideri olarak bilinen The Singing Machine Company, Stingray ile küresel otomotiv pazarı için dünyanın ilk tam entegre donanım ve yazılımı olan araç içi karaokeyi geliştirdi.

Dünyanın en büyük tüketici karaoke şirketleri arasında yer alan Singing Machine, küresel otomotiv üreticileri ve Stingray’in tescilli karaoke otomotiv uygulamasıyla tamamen entegre olacak şekilde özel olarak tasarlanmış bir araç içi karaoke mikrofonunu piyasaya sürecek. Araç içi karaoke sistemi, türünün ilk örneği güvenlik özelliklerine ve perde düzeltme, ses efektleri ve uğultu önleme gibi benzersiz ses geliştirmelerine izin veren tescilli teknolojiye ve gelecekteki oyunlaştırma özelliklerini mümkün kılacak bir platforma sahip olacak.

Singing Machine CEO’su Gary Atkinson, şu ifadeleri kullandı: “Küresel pazar için dünyanın ilk araç içi karaoke çözümünü oluşturmak üzere uzun süredir stratejik ortağımız olan Stingray ile çalışmaktan heyecan duyuyoruz. Bu lansman, ürün stratejimizde önemli bir değişimi temsil ediyor ve otomobil üreticilerine ürün serilerine yeni bir sürükleyici karaoke deneyimi entegre etme şansını sunuyor.”

25’ten Fazla Dilde Başlık

Yeni araç içi karaoke sistemi sayesinde yolcular, Stingray 25’ten fazla dildeki başlığa, sanatçıya, şarkı sözüne veya türe göre göz atılabilen 100.000 şarkılık devasa kataloğuyla desteklenen eğlenceli ve güvenli bir karaoke deneyiminin keyfine varacaklar. Passenger uygulaması ile karaoke tutkunları, bir araba hareket hâlindeyken bağlı mobil cihazlarında 100’e kadar şarkıya eşlik edip sıraya girebilirler. Ayrıca kullanıcılar şarkıları atlayarak, geri sararak, ileri sararak, arka plan videolarını açıp kapatarak ve ana vokallerle birlikte veya vokalsiz şarkı söyleyerek deneyimlerini daha fazla özelleştirebilirler. Aylık olarak eklenen yeni şarkılar ve söylemeye hazır parti miksleriyle şarkı söyleyen hayranlar artık yol boyunca ihtiyaç duydukları her şeye sahip olacaklar.

“Yüksek Kaliteli Ses ve Video Deneyimi”

Stingray başkanı, kurucu ortağı ve CEO’su Eric Boyko, “Sürücüler arasında yeni araç içi eğlence deneyimleri arzusunu anlıyoruz. Karaoke, günümüzde elektrikli ve yeni nesil araçlar için mevcut olan yüksek kaliteli ses ve video deneyimlerini göstermek için mükemmel bir ürün. Marka varlığımızı dünya çapında genişletirken, bu yeni çözümü otomotiv pazarına getirmek için Singing Machine ile ortak olmaya devam etmekten heyecan duyuyoruz” dedi.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz