Ana Sayfa Haber Hepsiburada, Aracı Olmadan Taşımacılık Yapmak İsteyenler İçin ‘Sür-Kazan’ Modelini Hayata Geçirdiğini Duyurdu 

Hepsiburada, Aracı Olmadan Taşımacılık Yapmak İsteyenler İçin ‘Sür-Kazan’ Modelini Hayata Geçirdiğini Duyurdu 

0
2421
Hepsiburada Sür-Kazan

Hepsiburada, ‘Hepsijet’ lojistik şirketi ile birlikte hem iş hem araç kazandıran ‘Sür-Kazan’ modelini hayata geçirdiğini duyurdu. Taşımacılık yapmak isteyenlerin; ‘Sür Kazan’ modeli kapsamında, hem kendi araçları olmasa dahi ‘Hepsijet’in sıfır kilometre araçları ile dağıtım yapabilecekleri hem de iş ve araç sahibi olabilecekleri ifade edildi.  

Online alışveriş platformu Hepsiburada, ‘Hepsijet’ lojistik şirketi ile birlikte hem iş hem araç kazandıran ‘Sür-Kazan’ modelini hayata geçirdiğini duyurdu. Taşımacılık yapmak isteyenlerin; ‘Sür-Kazan’ modeli kapsamında, hem kendi araçları olmasa dahi ‘Hepsijet’in sıfır kilometre araçları ile dağıtım yapabilecekleri hem de iş ve araç sahibi olabilecekleri ifade edildi. Şirket; bu modelle Hepsijet’in hizmet ağının nitelikli taşımacılarla genişlemesi ve müşteriye verilen hizmet kalitesinin korunarak yükseltilmesi kadar, dağıtım hizmeti verenlerin ekonomik kazanımlarının artırılmasını da hedeflediğini belirtti.  

Aktarılan detaylara göre; sektörde bir ilk olan ve sürdükçe kazandıran model sayesinde, ‘Hepsijet’ çatısı altında dağıtım yapmak isteyen kişilerde aranan ticari araç sahibi olma zorunluluğu kalkıyor. ‘Sür-Kazan’ bünyesinde yük ve yolcu taşımacılığı yapan ticari araç sürücülerinin alması gereken SRC belgesi’ sahipleri ve kişilerin bedensel ve psikolojik durumlarının sürücülük yapmaya elverişli olup olmadığını gösteren psikoteknik belgesi olan şahıs şirketi sahipleri, Hepsijet’in dağıtım ağına katılmak için başvuruda bulanabiliyor. Değerlendirme sonrası kabul edilenler, ‘Hepsijet’in yepyeni araçlarıyla dağıtım yapmaya başlayabiliyor. 

Hepsiburada ‘Sür-Kazan’ modeli bünyesindeki taşımacılar, 4 yıl sonunda araç sahibi olabiliyor

Hepsiburada Sür-Kazan Modeli

Kullandığı süre boyunca aracın sorumluluğunun ve zimmetinin taşımacıda olacağı Hepsiburada ‘Sür-Kazan’ modeli bünyesinde; taşımacılar 4 yıl boyunca belirlenen hizmet kalitesi kriterlerine uyumluluklarını devam ettirmeleri halinde, kullandıkları aracın sahibi olmaya hak kazanıyor. Halihazırda kendi aracını kullanan ‘Hepsijet’ taşımacıları ise dilerlerse kendi araçlarıyla dağıtım yapmaya devam edebiliyor. Bununla birlikte; aracı olan taşımacılar, ‘Sür-Kazan’ sistemine dahil olup yeni bir araç edinme fırsatı da yakalayabiliyor. ‘Sür-Kazan’ sistemine dahil olmak isteyen kişilerin, “www.hepsijet.com” internet sitesindeki “Sür-Kazan ile taşımacı olmak istiyorum” butonuna tıklayarak başvuruda bulunmaları gerekiyor. 

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Hepsimat ile Hepsiburada Siparişleri Esnaftan Teslim Alınabilecek

Trendyol, Hepsiburada, Defacto’nun hack’lendiği iddia ediliyor

DenizBank ve Hepsiburada Online Alışveriş’te kredi imkanı sunacak

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz