Honor Akıllı Diş Fırçası
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
2 dakika

Honor, akıllı ürün stratejisi kapsamında geliştirdiği yeni diş fırçası modelini tanıttı. ‘Honor Choice Usmile Sonic’ elektrikli diş fırçasının; tek şarjla 6 ay kullanım ömrü, sesten daha hızlı titreşim özelliği ve birçok farklı akıllı diş fırçası modu sunduğu ifade edildi.  

Huawei’ çatısı altında faaliyetlerine devam eden Honor, 1+8+N akıllı ekosistem stratejisi kapsamında sağlıklı yaşama yönelik geliştirdiği yeni diş fırçası modelini tanıttı. ‘Honor Choice Usmile Sonic’ elektrikli diş fırçasının; tek şarjla 6 ay kullanım ömrü, sesten daha hızlı titreşim özelliği ve birçok farklı akıllı diş fırçası modu sunduğu ifade edildi. Aktarılan detaylara göre; Honor Choice Usmile Sonic Elektrikli Diş Fırçası, içerisinde yer alan sonic drive teknolojisi sayesinde dakikada 38 bin kez titreşimle diş macununu, dişleri derinlemesine temizleyebilen ince köpüğe dönüştürebiliyor.  

Bu ince köpükdiş aralarında kalan yemek artıklarını, plağı ve parçaları derinlemesine temizliyor. Dört farklı temizleme modu bulunan fırça, bu sayede istenilen türde bir temizliği de mümkün kılıyor. Varsayılan modda belirli bir güçte titreşerek temizleme gerçekleştiren cihazBeyazlık Modu’nda ise iki farklı frekans arasında titreşimi değiştirerek daha beyaz dişler sağlamayı vadediyor. Temizlik ve Yumuşak’ olmak üzere iki farklı mod daha bulunduran fırça; kullanıcıların, her modda her bölgeyi en az 30 saniye temizleyebilmesi için 30 saniye sonrasında titreşerek uyarı veriyor. Toplamda 2 dakika kullanımdan sonra ise otomatik olarak durarak gerekli fırçalama süresini de belirlemiş oluyor. 

‘Honor Choice Usmile Sonic Elektrikli Diş Fırçası’, iki farklı uçla birlikte geliyor

Honor Usmile Sonic Elektrikli Diş Fırçası

Diğer yandan; ‘Honor Choice Usmile Sonic Elektrikli Diş Fırçası’, iki farklı uçla birlikte sunuluyor. Beyazlık için özel geliştirilen uç, ‘DuPont’ tarafından geliştirilen elmas şeklinde kıllar barındırıyor. Bu sayede cihaz, normal fırçalara göre yüzde 30 daha iyi temizleme imkânı sunuyor. Ayrıca fırça; kullanımla birlikte beyazlaşmaya başlayarak, fırça ucu değiştirme zamanının geldiğini de göstermiş oluyor. Yumuşak uçlu fırçanın ise DuPont’un yuvarlak uçlu fırça kılları sayesinde diş hassasiyeti olan kişilere daha uygun olduğu ifade ediliyor. Fırça içerisindeki akıllı sensörler, kullanıcılar dişlerine aşırı bastırdığında bunu algılayarak yavaşlıyor ve bu şekilde, dişlerin korunmasını da mümkün kılıyor. 

Ayrıca Honor akıllı diş fırçası; neredeyse bir akıllı telefonunki kadar geniş kapasiteli 2500 mAh’lik bataryasıyla ve verimli enerji tasarrufu algoritmasıyla, günde iki defa ikişer dakikalık kullanımda 6 ay boyunca şarj ihtiyacı duymuyor. Cihaz, pili dolduğunda otomatik olarak şarjı durdurarak pil performansını da korumaya yardımcı oluyor. Fırçanın, hiç kullanılmadan beklediğinde ise 1 yıla kadar şarjını koruduğu ifade ediliyorIP7X suya dayanıklılık sertifikası bulunan diş fırçası, 1 metre derinlikteki suda 30 dakika boyunca durabiliyor. Bu sayede kullanıcılar, fırça tamamen suyun altında yıkayarak da hijyenini sağlayabiliyor.  

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

‘Honor Choice True Wireless Earbuds’ Kablosuz Kulaklık, Tek Şarjda 6 Saate Kadar Müzik Dinleme İmkanı Sunuyor 

Honor, Yeni Akıllı Saatlerini ve ‘MagicBook Pro’ Dizüstü Bilgisayar Modelini Tanıttı 

Honor Aralarında Laptop ve Tabletin de Yer Aldığı Yeni Ürünlerini Tanıttı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz