Ana Sayfa Teknoloji ‘Honor Choice True Wireless Earbuds’ Kablosuz Kulaklık, Tek Şarjda 6 Saate Kadar Müzik Dinleme İmkanı Sunuyor 

‘Honor Choice True Wireless Earbuds’ Kablosuz Kulaklık, Tek Şarjda 6 Saate Kadar Müzik Dinleme İmkanı Sunuyor 

0
1141
Honor Choice Kablosuz Kulaklık

Honor Choice’ ailesine yeni katılan ‘Honor Choice True Wireless Earbuds’ kablosuz kulaklık modeli; kullanıcılarına tek şarjda 6 saate kadar müzik, 4 saate kadar da kesintisiz görüşme imkanı sunuyor. ‘IP54’ sertifikası bulunan cihazın ayrıca, toza ve suya dayanıklı olduğu ifade ediliyor.  

Huawei’ çatısı altında faaliyetlerine devam eden Honorakıllı ekosistem ürünlerinden oluşan ‘Choice’ ailesinin yeni üyesi Honor Choice True Wireles Earbudskablosuz kulaklık modelinin, kullanıcılarına tek şarjda 6 saate kadar müzik dinleme imkanı sunduğunu duyurdu. Cihazın ayrıca, tek şarjda 4 saate kadar da kesintisiz görüşme olanağı tanıdığı belirtildi. Şirket; ‘IP54’ sertifikası bulunan kulaklığın, toza ve suya karşı dayanıklı olduğunun da altını çizdi.  

Aktarılan detaylara göre; hafif bir şarj kutusuna sahip kulaklık, gün içinde 3 defa şarj edebilecek kapasiteye sahip bataryasıyla birlikte kullanıcılara 18 saatlik ek eğlence imkanı sunuyor. Toplamda 24 saatlik ses oynatma süresiyle ‘Honor Choice True Wireless Earbuds’, gün boyu rahat bir kullanım sağlıyor. 7 milimetrelik kompozit diyafram hoparlörlere sahip olan cihaz, vurucu bas ve net seslerle büyüleyici bir dinleme deneyimi vadediyor. ‘Bluetooth 5.0’ teknolojisine sahip olan kablosuz kulaklık, özellikle birden fazla akıllı cihaza sahip olan kullanıcılar için önemli bir kolaylık sağlıyor.  

‘Bluetooth 5.0’ sayesinde gecikmeyi 130 milisaniyeye kadar indirebilen modelin, oyun oynayanlar için de avantajlı olduğu ifade ediliyor. İçerisinde yer alan iki mikrofonlu gürültü engelleme teknolojisi ise gürültü ortamlarda bile kullanıcı sesinin net olarak aktarılmasını ve kaliteli telefon görüşmeleri yapılabilmesini sağlamayı hedefliyor.  

‘Honor Choice True Wireless Earbuds’, aktif yaşam kullanımında kulağa güvenli bir şekilde oturuyor

Honor Choice True Wireless Earbuds

Diğer yandan; ‘Honor Choice True Wireless Earbuds’ kablosuz kulaklık modelinin, ergonomik tasarımı sayesinde uzun süreli kullanımlarda ve hareketli yaşam tarzına sahip kullanıcılar için bile kulağa güvenli şekilde oturduğu belirtiliyor. Cihaz, sezgisel dokunmatik kontroller ve sesli asistan desteğini de içerisinde barındırıyor.  

Honor’un akıllı telefon ve çevresinde ona bağlı aksesuarlardan oluşan “1+8+N” IoT stratejisinin “N” kısmını temsil eden ‘Honor Choice’ serisi; spor, eğlence, teknoloji ve ulaşım gibi kategorilerde sunacağı cihazlarla, kullanıcılarının günlük yaşamlarında kesintisiz ve akıllı bir deneyim sunmayı amaçlıyor.  

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Honor, Yeni Akıllı Saatlerini ve ‘MagicBook Pro’ Dizüstü Bilgisayar Modelini Tanıttı 

Honor Aralarında Laptop ve Tabletin de Yer Aldığı Yeni Ürünlerini Tanıttı

HONOR’un Scale 2 Akıllı Tartısı 12 Farklı Değer Ölçümü Yapabiliyor

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz