Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Kullanıcılar bu eklentiyle 250’den fazla markanın kendi sitelerinde geçerli  kampanyaları görebilecek, indirim ve paracık kazandıran teklifleri keşfedebilecek

Mobil sadakat uygulaması Hopi, kullanıcılarına sunduğu kişiselleştirilmiş, ayrıcalıklı, harcarken kazandıran alışveriş deneyimine yeni bir uygulama daha ekledi. Hopi, yaklaşık 13 milyon kullanıcısının, alışveriş yaptığı markadaki en kazançlı kampanyaları anında keşfetmesine, ona özel indirim ve paracık kazandıran avantajlı tekliflerden faydalanmasına imkan veren ‘Hopi fırsat eklentisini’ geliştirdi.

250’den fazla markadaki indirim teklifleri görülebilecek

Eklenti sayesinde, kullanıcılarına 40’ı aşkın kategoriden 250’den fazla markadaki indirim ve paracık kazandıran teklifleri bilgisayarda alışveriş yaparken de anlık sunabilecek. İnternet tarayıcısında bulunan Chrome Web Mağazası aracılığıyla yüklenebilen Hopi fırsat eklentisi, kullanıcının sahip olduğu Paracıkları göstererek alışverişini avantajlı bir şekilde yapmasını da sağlıyor.

Eklenti nasıl indirilir?

 Hopi fırsat eklentisi için Chrome Web Mağazası’nda Hopi’yi aratarak Hopi Extension’ı indirmek ve uygulamayı aktif hale getirmek için ‘Chrome’a Ekle’ butonuna tıklamak yeterli. Doğrudan internet tarayıcısına inecek olan uygulama, indirme işlemi tamamlandıktan sonra otomatik olarak kullanıma hazır hale geliyor.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz