Huawei’nin Almanya internet sitesinde yer alan ürün bilgileri, şirketin kısa süre sonra Huawei P30 Lite New Edition ve P30 Pro New Edition olarak isimlendirilen iki yeni modeli tanıtacağını ortaya koydu.

Huawei geçen dönemlerde bazı akıllı telefon modellerini yeniden tasarlayarak ve yeni özellikler ekleyerek güncellenmiş şekilde piyasaya tekrar sürmüştü. Huawei’nin bazı akıllı telefon modellerini güncelleyerek tekrardan piyasaya sunmasının asıl sebeplerinden belki de en önemlisi, ABD ile arasında bulunan ticaret savaşı diyebiliriz. Huawei ABD ile arasında bulunan ticaret savaşı sebebiyle, piyasaya yeni sunduğu ürünlerde Google servislerini kullanamıyor. Ancak şirketin eski telefonlarında Google servisleri kullanılabiliyor. Bu durumdan faydalanmak isteyen Huawei, 2019 yılında tüketici beğenisine sunduğu ve yasaktan etkilenmeyen amiral gemisi P30’un iki yeni versiyonunu piyasaya sunacak gibi görünüyor. 

Huawei’nin Almanya için oluşturduğu internet sitesinde yer alan bilgi görseli:

Huawei’nin 2019 yılında piyasaya sunduğu amiral gemisi P30’un piyasaya tekrar sunulacağı bilgisi ise, Almanya için oluşturduğu resmi internet sitesinde göze çarptı. Alman basınında yer alan haberlere göre, şirketin web sitesinde Huawei P30’un yeni versiyonları P30 Lite New Edition ve P30 Pro New Edition olarak isimlendiriliyor. Huawei söz konusu P30’un iki yeni versiyonuyla kullanıcılarına daha güncel bir akıllı telefon deneyimi sunacak. Ayrıca ABD ile aralarında olan ticaret savaşından etkilenmeden Google Servislerini kullanabilecek. 

Huawei P30 Lite New Edition ve P30 Pro New Edition Almanya’da piyasaya sürülebilir

Huawei’nin Almanya internet sitesinde görülen telefonlar hakkında şirketten yapılan resmi bir açıklama bulunmuyor. Bu da, P30 Lite New Edition ve P30 Pro New Edition ile ilgili bilgilerin sınırlı olmasına sebep oluyor. Huawei’nin yeni telefonları ile alakalı ne zaman resmi bir açıklama yapacağı ise şu an için bilinmiyor.

Alman basınında bulunan haberlere göre, Huawei’nin yeni akıllı telefonları, “Vodafone Almanya” iş birliği kapsamında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Söz konusu durum sebebiyle, Huawei’nin P30 telefonunun yeni modellerinin Almanya dışında piyasaya sürülemeyeceği anlamına da gelebilir. Ancak maalesef bu konu hakkında da Huawei’den yapılan herhangi bir açıklama henüz bulunmuyor. 

İlginizi Çekebilir:

Fotoğraf ve Video Performansıyla Dikkat Çeken Huawei P40 Serisi Türkiye’de Satışa Çıktı

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll İçin Tıklayınız..

PATLAMIŞ MISIRI HAVADA DONDURUN – HUAWEI P40 PRO İNCELEME

2 YORUMLAR

  1. Eskisinden daha iyi olucağını düşünüyorum yeni çıkardığı modeller fiyat performans olarak oldukça başarılı p40 lıte örnek özellikleri ve fiyat bakımından çok iyi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz