Ana Sayfa Dijital Hüseyin Sayın’ın Kaleminden İletişim Şah Mat Raflarda

Hüseyin Sayın’ın Kaleminden İletişim Şah Mat Raflarda

0
875
iletişim şah mat hüseyin sayın

Pazarlama ve İletişim üzerine gerçekleştirdiği çalışmalarla kendinden söz ettirmeye başlayan Hüseyin Sayın’ın ilk kitabı iletişim Şah Mat raflardaki yerini aldı.

Sadece pazarlama ve iletişim profesyonelleri için değil herkes için yazılan İletişim Şah Mat, bilgiyi sunuş tarzı, hap içerikleri ve uygulamaya yönelik örnekleriyle de ön plana çıkıyor. Toplamda 36 bölümden oluşan kitabın en büyük avantajlarından bir tanesi de konuları parçalanmış ve kendilerine özgü bölümlerde ele alması. Bu yönüyle okumayı da kolaylaştıran İletişim Şah Mat içeriği ile günümüzü yakalamak isteyenlerinde seveceği bir akışa sahip.

Kavramların iç içe geçtiği, bilginin hızla dönüştüğü, ezberlerin bozulduğu, karar ve değer yargılarının değiştiği dönemde iletişim kurmak da giderek zorlaşıyor. Tüketici nezdinde sadakat ve güven algısının evirildiği, vazgeçmenin kolaylaştığı, ilgi ve alaka odaklarının değiştiği, her değişimin bir sonrakini daha da hızlandırdığı, kuralların ve ideolojilerin yeniden kimlik bulduğu, etkin ve dinamik bir iletişim dönemi içerisindeyiz.

Oyunun Kuralları değil, Oyun Değişti 

iletişim şah mat hüseyin sayın

İletişim evrenine hâkim paradigmaların değiştiği bir çağda, oyunun kuralları değil, oyun tamamen değişti. Yeni oyunda doğru hamleyi yapabilmek için konunun özünü anlamak ve kavramak ise gizli bir güç hâline geldi. Sadece pazarlama ve iletişim profesyonelleri için değil, herkese yönelik yazılan bu kitap, teori ve pratiği sentezleyerek bir bütün olarak sunuyor. İş hayatında ve özel hayatınızda hızlı ve kolay bir şekilde doğrudan uygulayabileceğiniz hap bilgiler ve örneklerle zengin bir içeriğe sahip.

Dönüşümü planlayıp gerçekleştirmek zordur. İletişim Şah Mat bu yolculukta size eşlik edecek ve dönüşüm yolculuğunuza bir ışık tutacak.

Kitap hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.

İlginizi Çekebilir:

TOGG, CES 2022 için özel paylaşımda bulundu

Amazon Prime Video Ocak 2022 takvimi açıklandı

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz