togg cikis-tarihi-teknosafari

TOGG, bugün resmi Twitter hesabı üzerinden CES 2022 fuarı ile ilgili paylaşımda bulundu. Paylaşım ile birlikte otomobilin etkinlik için hazır olduğu belirtildi.

TOGG, bugün CES 2022 ile ilgili resmi Twitter hesabından paylaşım yaptı. Bu kapsamda otomobilin fuara hazır olduğu belirtildi. Tweet içerisinde kısa bir video yer aldı.

Geçtiğimiz dönemlerde TOGG, özellikle logosu ile gündem olmuştu. Yayınlanan logo, bekleyenleri ikiye böldü. Bir taraf logonun aşırı basit kaldığını belirtirken, diğer bir taraf logoyu beğenmişti. Şimdi ise yerli otomobil hakkında yeni paylaşım yapıldı. Bursa Gemlik tesisinde geliştirmelere tam gaz devam ederken, kurulum aşaması ile de yeni bilgiler paylaşıldı.

TOGG, daha önce ilk seri üretimin 2022 yılının sonlarına doğru başlayacağını belirtmişti. Bununla birlikte otomobilin CES 2022 fuarı için hazır olduğu paylaşıldı. Bu tip etkinlikler, genellikle yeni araçlar için güzel bir tanıtım oluyor. Bunun sebebi ise büyük şirket ve iş insanlarının etkinliği yakından takip etmesi.

TOGG, ilk olarak Haziran 2018 döneminde resmi olarak kuruldu. O zamandan bu yana otomobil, yoğun yatırımlar ile birlikte bu aşamaya kadar geldi. Üretim aşamasında ise 2022 yılının sonu gösterildi. Tesiste üretim hatları, robotik entegrasyon çalışmaları ile birlikte başlamıştı.

İlginizi Çekebilir:

Harmony OS 3.0 çıkış tarihi belli oldu

Samsung televizyonlara GeForce Now ve Google Stadia desteği geliyor

Samsung, 4K 240 Hz monitör üzerinde çalışıyor

Tesla, 2021 yılı satış sayısını paylaştı

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz