İkinci El Kitap Alabileceğiniz Uygulamalar

Tekno Safari editörleri olarak ‘ikinci el kitap alıp satabileceğiniz uygulamalar’ listesiyle karşınızdayız. Bildiğiniz gibi kitap fiyatları da oldukça pahalandı. Bu durum göz ardı edilse de hem öğrenciler hem de kitap tutkunları için bir problem olarak karşımıza çıkıyor. Dolayısıyla bir dönem nostalji hissini yaşatması nedeniyle tercih edilen ikinci el kitaplar, şimdi ise bir mecburiyet oluyor. Bu nedenle sizler için, ‘ikinci el kitap satabileceğiniz mobil uygulamalar’ listesini hazırladık. İşte; ‘İkinci el kitap alabileceğiniz uygulamalar.’ ‘İkinci el kitap uygulamaları.’ ‘İkinci el kitap online alışveriş uygulaması.’

‘İkinci el kitap alıp satabileceğiniz uygulamalar.’ ‘İkinci el kitap satabileceğiniz mobil uygulamalar.’ ‘İkinci el kitap alabileceğiniz uygulamalar.’ ‘İkinci el kitap uygulamaları.’ ‘İkinci el kitap online alışveriş uygulaması’ tüm detaylarıyla yazımızın devamında.

İkinci El Kitap Alıp Satabileceğiniz Uygulamalar

İkinci El Kitap Alabileceğiniz Uygulamalar

  • alsatkitap 
  • Kitapify
  • NadirKitap
  • Kitapbulur
  • KitSort
  • Buuk
  • Kitap Seç
alsatkitap 

İkinci El Kitap Online Alışveriş Uygulaması

Geliştirici: alsatkitap

Puan: 4,6

İkinci el kitap uygulamaları listemizde ilk sırada, keyifle kullanılan alsatkitap uygulaması yer alıyor. Tamamen ücretsiz olan uygulamada, ister alıcı isterseniz de satıcı hesabı oluşturarak sıfır veya ikinci el kitapları alıp satabiliyorsunuz ve kitaplarınızın yalnızca adını girerek satışa sunabiliyorsunuz. Böylece kitap detaylarını girmekle vakit kaybetmeden kolayca satış işleminizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Aynı zamanda kitap alırken de satıcı ile anlık mesajlaşabiliyor ve sipariş takibinizi yapabiliyorsunuz. Uygulamada yer alan anlık bildirimler özelliğiyle alım satım işlemlerinden haberdar olabiliyorsunuz. Kargo, teslimat, onay gibi süreçleri de takip edebildiğiniz uygulamada, kitapların barkodlarını okutarak kolayca arama yapabiliyor ve fiyatını görebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra uygulamayla ilgili kullanıcıların pek çok kitap sattığına ve güvenli bulduğuna dair geri dönüşler de mevcut.

Play Store

App Store

Kitapify

İkinci El Kitap Online Alışveriş Uygulaması

Geliştirici: Kitapify Shopping

Puan: 4,5

İkinci el kitap online alışveriş uygulamalarından olan Kitapify, hem kullanılmış ya da sıfır kitaplarınızı satma hem de ucuza kitap alma fırsatı sunuyor. Platformda, kitabın adını veya yazar adını girerek kolayca arama yapabiliyorsunuz. Aynı zamanda barkod okutarak da ikinci el kitaba ulaşabiliyorsunuz. Uygulamada, ikinci el ders kitaplarından, sınava hazırlık kitaplarına; yabancı dil kitaplarından, dünya klasiklerine kadar ulaşabilir ve bunları diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz. Uygulamayı tamamen ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz. Kitap alma işlemlerinde alıcı, kargonun kendisine ulaştığını onayladığı takdirde ücret satıcının hesabına yatırılıyor. Memnun kalmadığınız ürünleri iade edebiliyorsunuz. Uygulamaya dair yorumları incelediğimizde de pek çok kullanıcının deneyimlerinden memnun kaldığını görüyoruz.

Play Store

App Store

NadirKitap

İkinci El Kitap Online Alışveriş Uygulaması

Geliştirici: Nadir Kitap Bilişim ve Reklamcılık

Puan: 3.1

Nadirkitap Türkiye’nin pek çok ilinden sahafların, satıcıların ve alıcıların buluştuğu, özellikle de eski basım kitap tutkunlarının oldukça sevdiği bir platformdur. Web üzerinden de alışveriş yapabildiğiniz platformu mobil uygulama olarak da kullanabiliyorsunuz. 2006’da internet üzerinden hizmet vermeye başlayarak sahafların kendi dükkanlarındaki ürünleri okurseverlere ulaştırmaya başladığı Nadirkitap’ın mobil uygulamasını tamamen ücretsiz bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Bununla birlikte güven konusunda sorun yaşamayacağınıza ve kitapların platformda yayınlanan fotoğraflarda olduğu gibi elinize ulaşacağından emin olabilirsiniz.

Play Store

App Store

Kitapbulur

İkinci El Kitap Online Alışveriş Uygulaması

Geliştirici: Kitapbulur

Puan: 3,5

Hem sıfır hem de ikinci el kitap ilanlarına göz atabildiğiniz uygulamada, memnun kalmadığınız ürünleri iade edebiliyorsunuz. Üye olmadan da ilanlara bakabildiğiniz uygulama, tamamen ücretsiz hizmet veriyor. Ayrıca, Kitapbulur platformunda satıcıların da onaylanması gerekiyor. Dolayısıyla uygulamanın onaylamadığı satıcılarla karşılaşmıyorsunuz.

Play Store

App Store

KitSort

İkinci El Kitap Online Alışveriş Uygulaması

Geliştirici: Murat Ünlü

Puan: 4,6

KitSort, 50’den fazla web site ve uygulama üzerinden en ucuz kitap fiyatlarını bulabileceğiniz bir platformdur. Bu nedenle, uygulamada satış yapamıyorsunuz. Amazon, D&R, İdefix, Kırmızı Kedi gibi popüler pek çok sitelerin uygun kitaplarını da görüntüleyebiliyorsunuz. Kitapları, uygulamanın barkod okuma özelliği aracılığıyla rahatlıkla arayabiliyorsunuz.

Play Store

Buuk

İkinci El Kitap Online Alışveriş Uygulaması

Geliştirici: EF Bilişim Teknolojileri

Puan: 3,4

Yine ücretsiz bir uygulamayla listemize devam ediyoruz. Buuk aynı zamanda kullanıcılar tarafından da eleştirilen bir platform. Bazı kullanıcılar uygulamadan memnun kaldıklarını ve satış yapabildiklerini ifade ederken bazı kullanıcıların ise sorun yaşadığına dair geri dönüşler mevcut. Fakat, ikinci el kitap alıp satabileceğiniz alternatif uygulamalardan biri olarak listemizdeki yerini alıyor.

Play Store

Kitap Seç

İkinci El Kitap Online Alışveriş Uygulaması

Geliştirici: Kitapseç Yayıncılık

Puan: 4,7

Kitap Seç’de, yardımcı kaynak kitaplardan, romanlara; KPSS, TYT, AYT, LGS’ye kadar pek çok türe erişebilirsiniz. Aynı zamanda elektronik, kırtasiye ve oyuncak ürünlerini de bulabileceğiniz uygulamada, kitap satışı yapamıyor yalnızca kitap alabiliyorsunuz. Ücretsiz olan uygulamada, siparişlerinizin lokasyon ve hareket bilgisini de görebiliyorsunuz.

Play Store

App Store

İlginizi Çekebilir:

Free Fire X, Venom 2 Özel Oyun İçi Etkinlikleri Yayınladı

GTA: The Trilogy – The Definitive Edition Fiyatı Sızdırıldı

3000 ile 4000 arası telefonlar Ekim 2021 / 4000 TL altı en iyi telefonlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz