free-fire-venom-2-teknosafari
Okuma Süresi
1 dakika

11 Ekim tarihinden 24 Ekim’e kadar Free Fire oyuncuları, Venom 2 özel içerik ve görevlere erişebilecek. Bilindiği üzere Venom: Zehirli Öfke 2, 15 Ekim tarihinde Türkiye’de vizyona girecek.

Free Fire oyununun Venom: Zehirli Öfke 2 ile birlikte yaptığı ilk film işbirliği sayesinde oyuncular, oyunda daha önce görülmemiş bir kaosa ortak olacak. 11 Ekim tarihinden 24 Ekim’e kadar sürecek olan etkinlikte Free Fre oyuncular, yeni görevler, oyun içi öğeler ve koleksiyonlar elde etme şansına sahip olacak.

Ayrıca zirve günü etkinlikleri de 16 Ekim tarihinde oyuncuları bekliyor. Bu tarihte oyuncular, Venom sırt çantası gibi iş birliği ödülleri kazanabilecek.

Venom: Zehirli Öfke 2 temalı Free Fire uçakları, malzeme desteği ve şekerlere bağlanan simbiyot, heyecan verici bir deneyim vadediyor. Oyun içi görevlerden zaferle çıkan oyuncular, sınırlı süre için mevcut olan özel koleksiyonlar, kostüm paketleri ile ödüllendirilecekler. Ödüller, erkek kostüm paketi, sırt çantası, uçak, ölüm yağma kutusu ve kask gibi öğeler içeriyor.

Venim: Zehirli Öfke 2, dünya genelinde 1 Ekim tarihinde vizyona girdi. 15 Ekim tarihinde de Türkiye’de vizyona girecek.

Filmde Tom Hardy, Marvel sinematik evreninin en popüler ve en karmaşık karakterlerinden biri olan Venom olarak beyaz perdeye geri dönüyor. Andy Serkis tarafından yönetilen filmin senaryosunu, Tom Hardy ve Marcel kaleme alıyor. Filmde ayrıca Michelle Williams, Naomie Harris ve Woody Harrelson da yer alıyor, kötü adam Cletus Kasady/Carnage rolünde.

İlginizi Çekebilir:

Free Fire MAX, Android ve iOS için Yayınlandı

Cristiano Ronaldo, ‘Chrono’ İsimli Oynanabilir Bir Karakter Olarak ‘Free Fire’ Evrenine Katıldı

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz