ios 15 5 ile müzik temposu
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

iOS 15.5 ile müzik temposu ayarlama özelliği üçün parti uygulamar için geri geliyor. Böylece müziği hızlandırığ yavaşlatmak mümkün olacak.

iOS 15.4 ile Apple, üçüncü parti uygulamaların Apple Music API’sini ve içeriğini kullanarak  oynatma hızını değiştirme özelliğini devre dışı bırakmıştı. Ancak Apple iOS 15.5 ile müzik temposu ayarlama özelliğini yeniden sunmaya karar verdi.

Bilgi, Apple Geliştirici Forumlarındaki bir yanıttan geliyor. Apple geliştiricisi Joe Kun, Apple’ın “üçüncü taraf uygulamalarda Apple Music’ten abonelik içeriği için oynatma hızını değiştirmeyi devre dışı bırakma konusundaki önceki kararlarını” yeniden değerlendirdiğini ve “iOS 15.4’ün piyasaya sürülmesinden önceki gibi, bu işlevi güvenli bir şekilde yeniden etkinleştirebilecekleri” sonucuna vardığını duyurdu ve “Dolayısıyla, bu sorun iOS 15.5 beta 4’te düzeltildi” dedi.

Apple, üçüncü taraf uygulamalar için oynatma hızı ayarlama özelliğini devre dışı bırakmanın nedenini açıklamadı, ancak Kun’un gönderisine göre, şu anda düzeltilen bir hata nedeniyle özelliğin devre dışı bırakıldığını söyleyebiliriz.

iOS 15.5 hala beta sürümünde, bu nedenlebeta programına katılmayanlar, Apple Music API’sini kullanarak üçüncü taraf uygulamalarda oynatma hızını ayarlamaya başlamak için beklemek zorunda kalacaklar.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

İlginizi çekebilir:

KPMG’den perakende sektöründe dijitalleşme trendleri

Casper, kurumların taleplerine uyarlanabilen Nirvana M600’ü

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz