Nirvana M600 bilgisayarıyla kurumsal müşterilerinin taleplerine uygun çözümü sunuyor. Ayrıntılar haberimizde

Değişen teknoloji, şirketlerdeki bilgisayar ihtiyacını da şekillendiriyor. Özellikle kalabalık işletmeler, BT operasyonlarını rahatlatmak için arayış içerisinde oluyor. Casper yeni satışa çıkardığı yeni Nirvana M600 bilgisayarıyla kurumsal müşterilerinin taleplerine uygun çözümü sunuyor. M600, Intel’in 10. ve 11. Nesil işlemcileriyle sunuluyor ve Small Form Factor yapısıyla hem dikey hem yatay olarak kullanılabiliyor.

“Tool Free” vidasız tasarımlı Nirvana M600, ürünün montaj ve kurulum aşamalarında herhangi bir vida veya materyale ihtiyaç duyulmadan kurulmasını ve kullanılmasını sağlayarak BT çalışanlarının tercih sebebi olurken, satın alımdan sonra da yükseltilebildiği için kurumların uzun süreli kullanımlarında performansını koruyabilmesini sağlıyor.

Zengin port sayısıyla dikkat çekiyor

İşlemci fanının yanında 80 mm harici termal soğutma fanıyla çalışanların uzun süre yüksek performansta çalışmasını sağlayan Nirvana M600, slim optik opsiyonunun yanı sıra çalışanlara farklı depolama birimleriyle birlikte çoklu depolama kullanımı da sunuyor. İnce tasarımına karşılık çoğu ana kart, işlemci, disk ve ram seçeneklerini destekleyebildiği için kurum taleplerine cevap verebilen M600, zengin port kullanımı ile geliyor. Ergonomik kullanım ve hızlı veri aktarımı düşünülerek de tasarlanan Casper Nirvana M600, arka paneldeki zengin port sayısına ilave olarak ön panelde bulunan USB ve Type-C portları ile kolay erişim ve hızlı veri aktarımını da bir arada sunuyor.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz