Ana Sayfa Oyun Pintipanda ile ‘Motto Good Game’ Canlı Yayını, ‘Allianz Motto Müzik’ YouTube Kanalında Yayınlandı!

Pintipanda ile ‘Motto Good Game’ Canlı Yayını, ‘Allianz Motto Müzik’ YouTube Kanalında Yayınlandı!

0
1934
Pintipanda Motto Good Game

Pintipanda’ ile ‘Motto Good Game’ canlı yayını, ‘Allianz Motto Müzik’ YouTube kanalında yayınlandı. YouTubeTwitch ve Facebook yayınlarında ‘Pintipanda’ olarak bilinen Tuna Akşen, ilk programa özel olarak yapılan canlı yayında oyun gündemine ilişkin detayları konuştu ve takipçilerden gelen soruları yanıtladı.  

Pintipanda’ ile ‘Motto Good Game (Motto GG)’ canlı yayını, Allianz Motto Müzik’ YouTube kanalında yayınlandı. YouTubeTwitch ve Facebook yayınlarında ‘Pintipanda’ olarak bilinen Tuna Akşen, ilk programa özel olarak yapılan canlı yayında oyun gündemine ilişkin detayları konuştu ve takipçilerden gelen soruları yanıtladı. Merak edenler için detaylar videoda! 

Pintipanda’ adıyla bilinen oyun dünyasının ünlü ismi Tuna Akşen, artık Ekim ayından itibaren ‘Allianz Motto Müzik’te takipçileri ile buluşacak. Akşen; programda yeni çıkan oyunlardan, oyun teknolojileri ve oyun müziklerine kadar oyunla ilgili aklınıza gelebilecek her şeyi takipçilerinin beğenisine sunacak. ‘Pintipanda’ ile ‘Motto GG’ programını kaçırmamak içinAllianz Motto Müzik’ YouTube kanalına abone olmayı unutmayın! 

Pintipanda (Tuna Akşen) kimdir? 

Pintipanda Kimdir

YouTubeTwitch ve Facebook yayınlarından ‘Pintipanda’ olarak bilinen Tune Akşen, oyun dünyasının en samimi yayıncılarından biri olarak kabul ediliyor. 5 Mayıs 1986’da Ankara’da doğan Akşen, güncel olarak İstanbul’da yaşıyor. Akşen’in ayrıca, Bursa Uludağ Üniversitesi Uluslararası İlişkiler mezunu olduğu biliniyor. Çocukluğundan beri oyun dünyasına özel bir ilgisi olan Akşen, bu ilgisini meslek hayatına da yansıtarak kariyerini oyun yayıncısı ve YouTuber olarak inşa etmeye devam ediyor.

Allianz Motto Müzik‘ YouTube kanalına abone olmak için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Ürün Video Çekimi Bu Alet ile Çok Daha Kolay: Trexo Wheels İnceleme (Video) 

Çift Ön Kameralı Telefon Oppo Reno 4 Lite Kutu Açılımı (Video)

Kamerada Oldukça İddialı! Oppo Reno 4 Pro Kutu Açılımı (Video) 

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz