lg puricare 360 ve artcool uv klima

Artan vakalar soğuyan havalar derken hepimiz zamanın çoğunu evlerde geçiriyoruz. LG iklimlendirme ürünleri temiz ve kaliteli hava konusunda yardımcı oluyor.

Artan vakalar, evlerden çalışma oranını tekrar arttırırken, soğuyan havalar ve ısınma maliyetleri de açılan camların oranını azalttı. Zaten şehirlerdeki pek çok insan cam açsa bile hava kalitesinden dolayı nefes aldığını hissedemiyor. Yeterli şekilde havalanmayan evler, kalitesiz iç mekan havaları aynı zamanda hastalık ve salgınların da kaynaklarından biri. LG iklimlendirme ürünleri ile bu noktada devreye giriyor ve kullanıcıya evinin havasını yönetme imkanı tanıyor. Bu yazımızda bu iklimlendirme çözümlerinden ikisini ele alacağız. Yeni hava temizleme cihazı LG PuriCare’in yanı sıra LG’nin işlevselliği kadar tasarımıyla da etkileyici UV Artcool Klima serisi ile kullanıcılar evlerindeki havanın hem sıcaklığını kontrol edebiliyor hem de havayı ısıtırken temiz ve sağlıklı havadan ödün vermiyor.

LG PuriCare hava temizleme cihazı

lg puricare 360 hava temizleme

Bulunduğu her ortama temiz ve taze hava sağlayan PuriCare Clean Booster özelliği ile ferah ve taze havayı 7,5 metreye kadar iletebiliyor. Havadaki alerjenlerin yüzde 90’ınından fazlasını ortadan kaldıran astım ve alerji dostu olan HEPA filtreli hava temizleme çözümü LG PuriCare, endüstriyel hava kirliliği, toz ve kötü kokular nedeniyle bozulan iç mekan havasını temizliyor, sağlıklı bir ortam yaratılmasına yardımcı oluyor. LG PuriCare, çoklu filtreli arıtma sistemi ile çok ince toz ve alerjenlerin de dahil olduğu 0,3 mikrona kadar olan partiküllerin yüzde 99,97’sini yakalayabiliyor. Ayrıca, kötü koku ve zararlı gazları da yok ediyor.

Ürünü buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

LG UV Artcool Serisi Klima

lg uv artcool klima

Klimaların odağında bulunduğu mekanın havasını serinletmek bulunurken göze güzel gözükmek yer almaz. Havayı çeşitli filtrelerden geçirerek temizlemek de klimanın işidir ama kendisini bakterilerden arındırmak pek sayılmaz. Ancak LG UV Artcool serisi hem bünyesinde bulunan UV ışık yardımıyla kendisini temizliyor hem de Artcool tasarımı ile bulunduğu ortamla bütünleşiyor. UV LED ışığı filtreler tarafından temizlenmiş havayı mekana üfleyen pervaneyi temiz tutmayı sağlıyor. Böylece arındırılmış havanız temiz kalıyor. Bu UV LED ışığın başarımı ise TÜV Rheinland tarafından onaylanmış.

UV Artcool klima bunun yanı sıra Plasmaster İyonizer yardımıyla bulunduğu ortamdaki kötü kokuları da gidermeye yardımcı oluyor. Dual Inverter Kompresörlü LG klimalar daha hızlı soğutma konusunda da rakiplerinden %40’a kadar daha iyi bir performans sunuyor. Böylece odanız istediğiniz sıcaklığa daha hızlı ulaşıyor ve %70’e kadar enerji tasarrufu sağlanıyor. Ayrıca Dual Inverter Kompresörler yapıları sayesinde daha az ses çıkartıyor.

Bir klimadan daha ne istersiniz? Şık olmasını isteyebilirsiniz. Artcool ismi de aslında tam olarak bundan geliyor. Ayna gibi yansımaya sahip ön yüzeyi bulunduğu ortamla bütünleşmesini sağlıyor. Böylece klima evinizin havasını temizlerken görüntüsünü bozmuyor.

Ürünü buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Günümüz şartlarında artık her ürünü telefonumuzdan kontrol edebilmek istiyoruz. LG ThinQ ürünleri telefonunuz üzerinden rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. Sıcak bir günde henüz serinletilmiş evinize giriş yapmak ya da trafikte geçen gergin dakikalar sonrası evinizin ferah havası tarafından karşılanmak parmaklarınızın ucunda. Üstelik bunları yaparken aklınız elektrik faturasında kalmasın diye ThinQ uygulaması üzerinden elektrik tüketimi izlemek de mümkün.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

İlginizi Çekebilir:

OnePlus 10 veya 10R ‘ye Ait Olduğu İddia Edilen Fotoğraflar Sızdırıldı

OnePlus’ın Uyarı Modu Kaydıracı Realme Telefonlara Geliyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz