lg-ces-2022-lifestyle-tv
Okuma Süresi
1 dakika

LG, yeni S95QR soundbar modelini CES 2022 etkinliği kapsamında tanıtacak. Yeni soundbar, çevresel etkiyi minimuma düşürürken ses deneyimini üst düzeye taşıyor.

LG, CES 2022 etkinliği kapsamında üst düzey performans, şık tasarım ve yeni ses deneyimi sunan yeni bir soundbar serisini tanıtacak. Seri, ev sineması, müzik ve oyun için net ve sürükleyici ses sağlayan farklı modellere sahip.

Şirketin yeni ses serisi, üst düzey ses çözümü olarak 810W çıkış ve 9.1.5 kanal surround ses özelliğine sahip LG S95QR Soundbar modelini sunacak. Dünyanın ilk yukarı doğru ses veren merkezi hoparlörü, beş çıkışlı kanal ile, ses netliğini artırıyor. Ev sineması deneyiminin yükselmesi için, daha net diyaloglar ve Dolby Atmos desteği sunuluyor. Ayrıca IMAX Enhanced ile kullanıcılar, uyumlu içeriği izlerken üç boyutlu ses deneyimine sahip oluyor.

ls-s95qr-ozellikleri-teknosafari

S95QR modeli, yeni hoparlör sürücülerinin, hoparlör odalarının ve subwoofer performansında birçok iyileştirme sunuyor. Cihaz, daha büyük woofer ile, sürükleyici ses sitemini taklit ediyor. Ayrıca rezonanslı bas ile daha üstün ses kalitesi sunuluyor. Cihazda yer alan arka hoparlörler, sesi 135 derecelik geniş bir alana eşit olarak dağıtıyor. Bu da, kullanıcılara çok daha fazla hoparlör yerleşimi seçeneği sunuyor.

Ayrıca S95QR, Google Assistant, Amazon Alexa ve diğer yapay zeka asistanlar ile uyumlu bir şekilde çalışıyor. Akıllı cihazlar sayesinde kullanıcılar, yalnızca sesli komut ile müzik akışını kontrol edebiliyor, ses düzeyini ayarlayabiliyor ve ses modlarını değiştirebiliyor.

Bunların yanında cihaz, bir LG TV ile bağlandığında, içeriklerin daha net ve daha gerçekçi olması için TV’de yer alan AI Ses özelliklerinden yararlanıyor. Çapraz uyumluluk, LG TV sahiplerinin hem TV’yi hem de ses sistemini kontrol etmeleri için tek bir uzaktan kumanda desteği sunuyor.

İlginizi Çekebilir:

PlayStation ve Xbox konsol fiyatları zamlandı

Spider-Man: No Way Home gişe rekorları kırıyor

Honor 30X ve Play 30 Plus tanıtıldı: İşte özellikleri

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz