spider-man-no-way-home-fragman-teknosafari
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Büyük bir kitle tarafından uzun zamandır beklenen Spider-Man: No Way Home, pandeminin artışına rağmen gişe rekorları kırıyor. Film, vizyona girdiği günden itibaren büyük bir ilgi ile karşılandı.

Son 2 yıldır COVID-19 sebebi ile sinema salonlarına ilgi azalmıştı. Bunun yerine Netflix gibi platformlar üzerinden evde içerik tüketmek çok daha ilgi çekici bir durumdaydı. Ancak son 2-3 aydır sinema salonlarına olan ilgi artış gösterdi. Spider-Man: No Way Home ise, Omicron varyantına rağmen ‘tüm zamanların en iyi açılışı’ olarak nitelendirildi.

Geçtiğimiz yaz aylarında azalan pandemi, Omicron varyantı ile yine tehlikeli bir hal aldı. Bu şekilde şanssız bir dönemde sinemalara çıkan Spider-Man: No Way Home, büyük bir ilgi ile karşılandı.

Marvel Sinematik Evreni’nin son filmi Spider-Man: No Way Home, filmde 3 Örümcek Adam karakterinin yer alacağına dair sorular ile merakla bekleniyordu. Ortaya çıkan sızıntılar ve çoklu evren kavramı, bu durumu adeta garantiliyordu. Hatta sinema bileti satan platformlar, filmin ön satışları çıktığı gibi çökmüştü.

Sinema zincirlerinden AMC, Spider-Man: No Way Home filminin ilk günden gişe rekorları kırmayı başardı. Açıklamalara göre filmin vizyona girdiği gece yaklaşık 1.1 milyon kişi, yalnızca AMC sinemalarında filmi izledi. Aynı şekilde benzeri sinema zincirleri de filmin rekor kırdığını dile getirdi.

İlginizi Çekebilir:

PUBG: New State, 45 milyon indirme ardından ilk büyük güncelleme yayınladı

45 TL değerindeki Rayman Origins ücretsiz olarak yayınlandı

Bağımsız geliştiriciler ile yatırımcıları buluşturan IndieWay başlıyor!

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz