octameet-teknosafari
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Uzaktan çalışma dönüşümünde kurulan Octapull, geliştirdiği video konferans programı OctaMeet ile karşımıza çıkıyor. Türkçe ve İngilizce başta olmak üzere 6 dilde destek veren uygulama, sahip olduğu özellikler ile Zoom ve Google Meets gibi uygulamalara rakip oluyor.

Octapull, son dönemde hayatımızda önemli bir yer alan video konferans uygulamalarına bir yenisini ekledi. Bireyler ve şirketler arasındaki uzaktan çalışma ve iletişimi daha kolay hale getiren OctaMeet, Türkçe arayüz ve Türkçe müşteri desteği ile yayınlandı.

OctaMeet, 100 kişiye kadar çıkabilen toplantılarda kesintisiz 30 saat, birebir toplantılarda ise sınırsız görüşme imkanı sunuyor. Uygulamada, toplantı kaydetme özelliğinin yanında 1 GB depolama alanı sunuluyor. Kullanıcılar, uygulama üzerinden webinar düzenleyebiliyor, kaydettikleri içerikleri video formatında alabiliyor.

octapull-octameet-teknosafari

Piyasada bulunan diğer video konferans uygulamaları, yüksek fiyatlı tarifelerini yıllık taahhütlü bir şekilde sunarken, Octapull, rekabetçi fiyatlar ile yıllık taahhüt olmadan karşımıza çıkıyor. Aylık ücretlendirme modeli ile hizmet veren Octapull, kullanıcıların diledikleri zaman aboneliklerini iptal etme imkanı veriyor.

OCTAPULL Kurucu Ortağı ve CEO’su Berker Gürcihan, “Dijital dönüşümün beraberinde getirdiği siber tehditlere karşı kullanıcılarımızın verilerinin güvenliğini sağlamayı çok önemsiyoruz. Türkiye’de düzenli olarak test ettiğimiz güvenli bir cloud altyapımız var. Sunucuların yurtiçinde olması aynı zamanda müşterilerimizin datasının ülke içerisinde kalmasını sağlıyor. Bununla beraber kurumsal müşterilerimiz tercih ettikleri takdirde OCTAPULL çözümlerini kendi sunucularında veya bulut altyapılarında da kullanabiliyorlar. Farklı ürünlerle şirketlerin uzaktan çalışma modeline hızlı ve verimli bir şekilde adapte olmalarına katkı sağlıyoruz. OCTAPULL olarak video konferans tabanlı sektör spesifik çözümler üretmeye devam ederek yakın zamanda yurtdışı operasyonlarımızı başlatmayı hedefliyoruz.” dedi.

İlginizi Çekebilir:

PlayStation ve Xbox konsol fiyatları zamlandı

Spider-Man: No Way Home gişe rekorları kırıyor

Honor 30X ve Play 30 Plus tanıtıldı: İşte özellikleri

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz