LG, 11 Ocak Pazartesi günü başlayacak olan CES 2021’de pek çok yeni ürününü sergileyecek. Şirket bu ürünlerin arasında yeni kablosuz bir elektrik süpürgesi de tanıtacak. LG ’nin CES 2021’de görücüye çıkaracağı yeni kablosuz dikey elektrikli süpürgesi CordZero ThinQ A9 Kompressor ’ün ilgi çeken yanı ise cihazın toz torbasını kendisini temizleyebilmesi olacak. 

Her sene ocak ayının başında düzenlenen CES, global anlamda zorlu süreçlerden geçtiğimiz bu dönemde online bir ortamda düzenlenecek. Tüketici Elektroniği Fuarı (CES) 2021’de pek çok üretici yeni ürünlerini tanıtacak. CES 2021’de yeni elektronik ürünlerini sergileyecek olan şirketler arasında LG de bulunacak. 

LG, CES 2021’de pek çok farklı yeni ürün tanıtacak. Geçen günlerde CES’te görücüye çıkaracağı şeffaf ve bükülebilir oyuncu monitörüyle gündeme gelen şirketin bugün ise önümüzdeki hafta tanıtacağı yeni bir ürün ortaya çıktı. Şirket, kablosuz dikey elektrikli bir süpürgesini de etkinlikte gösterecek. Konsept bir ürün olan bu elektrikli dikey kablosuz süpürge oldukça ilgi çekecek özelliklerle gelecek. 

LG CordZero ThinQ A9 Kompressor kendi kendini temizleyecek

LG ’nin CordZero ThinQ A9 Kompressor ismini verdiği yeni elektrikli süpürgesi dikey olarak kullanılan elektrikli süpürgelerde daha önce görmediğimiz bir özellikle gelecek. Şirketin yeni kablosuz dikey elektrikli süpürgesi kablosuz olduğu için şarjla çalışacak. Bu bağlamda bir şarj istasyonuyla gelecek olan ürün, aslında dikey kablosuz süpürgelerde görmediğimiz bir özelliğe sahip olacak. Cihazı şarj edecek bu şarj istasyonu ayrıca elektrik süpürgesinin içindeki toz torbasını da temizleyecek.

LG, kendi kendini temizleyebilen yeni kablosuz dikey elektrikli süpürgesi hakkında pek detay vermiyor. Ancak cihazın toz torbasını kendisinin temizleyeceği bilgisinin yanı sıra ayrıca bir dokunmatik ekranla geleceği yönünde iddialar da mevcut. Bunun yanı sıra CordZero ThinQ A9 Kompressor’ün şarj istasyonunun da dokunmatik bir ekrana sahip olacağı söyleniyor. Tüm bunların yanı sıra, LG’nin yeni kablosuz elektrikli süpürgesi daha önceki modellerde olduğu gibi Wi-Fi desteğini de bünyesinde taşıyacak. 11 Ocak’ta başlayacak CES 2021’de cihazın tüm detaylarını öğreniyor olacağız.

İlginizi Çekebilir:

LG, Kıvrılabilir OLED Oyuncu Monitörünü CES’te Tanıtacak

LG, ‘CES 2021’de Sesli Komut ile Açılan Bir Buzdolabı Tanıtacak!

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz