Logitech G, e-spor profesyonellerinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamanın yanı sıra yeni bir oyun deneyimi arayan bütün oyun severlere yönelik geliştirdiği Yeni PRO X Serisi’ni, FUT Esports işbirliğiyle düzenlediği özel bir etkinlikle tanıttı.

Logitech G,  Türkiye’nin adını e-spor sektöründe daha geniş kitlelere başarılarıyla duyurmak için oyun dünyasının en rekabetçi oyuncularını ve sevilen içerik üreticilerini bir araya getiren FUT Esports ile güçlerini birleştirdi ve ilk lansmanını gerçekleştirdi.

Etkinlikte, yeni PRO X Serisi ürünler,  Logitech G PRO X 2 SUPERLIGHT Mouse, PRO X TKL LIGHTSPEED Klavye ve PRO X 2 Kablosuz Kulak tanıtıldı.

PRO X 2 SUPERLIGHT Mouse

Logitech ikonik mouse yenilendi. PRO X 2 SUPERLIGHT, profesyonel oyuncuların sevdiği hassasiyeti ve mekanik hissi sağlayan yeni bir hibrit optik-mekanik anahtar teknolojisi LIGHTFORCE ile öne çıkıyor. Yalnızca 60 gram ağırlığındaki mouse, 32.000 DPI’ya sahip yepyeni HERO 2 Sensörünü de bünyesinde bulunduruyor. PRO X 2 SUPERLIGHT, 95 saat boyunca üst düzey deneyim sunuyor.

PRO X TKL LIGHTSPEED Klavye

PRO X TKL LIGHTSPEED Kablosuz Oyun Klavyesi, Logitech G’in LIGHTSPEED kablosuz teknolojisinin güvenilir performansına sahip.

Oyuncular, LIGHTSPEED bağlantısına ek olarak Bluetooth veya birlikte verilen USB-C’den USB-A’ya kablo aracılığıyla klavyeyi bilgisayarına bağlayabiliyor. Programlanabilir tuşlar, LIGHTSYNC ile RGB aydınlatma, Oyun Modu tuşu, yeni Oyun Modu Kilidi, medya kontrolleri ve ses düzeyi tekerleğine sahip Klavye, özelleştirmeyi ve kontrolü ele almayı sağlıyor. Sayısal tuş takımı bulunmayan Klavye, LIGHTSYNC RGB’nin ışıklandırmasını sağlayan çift çekimli tuş başlıklarıyla oyunculara mouse hareketi için daha fazla alan sunuyor. Özellikleriyle dikkat çeken klavye, şık bir taşıma çantası ile birlikte geliyor.

PRO X 2 Kablosuz Kulaklık

Gelişmiş ses tepkisi, azaltılmış ses bozulması ve rakipsiz ses sunan devrim niteliğinde yeni bir malzeme olan grafenden üretilen grafen sürücüleri oyuncuların oyunlarının tüm seslerini en hassas detaylarla duymalarına olanak tanıyor. Kulak ve baş için tasarlanmış hafızalı köpük süngerler, ileri düzeyde performans sergilemeyi amaçlayan oyuncuların her türlü dış faktörden odağını korumasını sağlıyor. PRO X 2 Kablosuz Kulaklık, 50 saate kadar kullanılabilen pil ömrü sunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz