Okuma Süresi
1 dakika

İlgiyle takip edilen Marvel serisi Deadpool’un başrol oyuncusu Ryan Reynolds’tan hayranlara, serinin üçüncü filmiyle ilgili bir bilgilendirme geldi. Ünlü oyuncu, katıldığı bir sohbet programında ‘Deadpool 3’ için Marvel’la birlikte çalışmaya başladıklarını açıkladı.  

Marvel evreninin en çok sevilen serilerinden birisi olan Deadpool’un başrol oyuncusu Ryan Reynolds, geçtiğimiz günlerde “Live with Kelly and Ryan” isimli bir sohbet programına katıldı. Ünlü oyuncu, programda yapılan söyleşide serinin merakla beklenen üçüncü filmiyle ilgili hayranlara küçük bir bilgilendirme de yaptı. Tüm ekibin film için hazır olduğunu belirten ReynoldsDeadpool 3 için Marvel Stüdyoları’nda çalışmalara başladıklarını duyurdu. 

Ünlü oyuncu filmle ilgili yaptığı açıklamayı oldukça kısa tutsa da Deadpool 3’ün bir süre sonra Marvel aracılığıyla vizyonda izleyiciyle buluşacağını onaylamış oldu. Reynolds program içerisinde, tüm ekibin filmle ilgili çalışmalara başladığını açıkladıktan sonra yer alacağı diğer projelerden de bahsetti.  

Filmin 2020 yılında vizyona girmesi bekleniyor 

Tüm dünyada ilgiyle takip edilen serinin ilk filmi 2016’da izleyiciyle buluşmuş; bundan tam 2 sene sonra da serinin ikinci filmi olan Deadpool 2 vizyona girmişti. Bu bilgiler ışığında Marvel’ın geleneği bozmayarak üçüncü filmi 2020 yılında izleyici beğenisine sunacağı tahmin ediliyor. Şirketin gelecek sene sonuna kadar filmi yetiştirip yetiştiremeyeceği ise hala merak konusu.  

Geçtiğimiz yıl içerisinde yaşanan Disney ve Fox birleşmesiyle beraber Deadpool’un yaratıcısı Rob Liefield, konuyla ilgili olarak serinin üçüncü filminin çekilmesinin zor hale geldiğini söylemişti. Film senaristleri Rhet Reese ve Paul Wernick ise filmin hazırlık aşamasında olduğunu ve vizyona girmesinin imkansız olmadığını duyurarak hayranları sevindiren açıklamalar yapmıştı. 

Marvel Studios: Endgame kadar mükemmel olacak bir Avengers filmi yolda