Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Samsung’un merakla beklenen telefonu Galaxy S11 Plus’ın kamera yuvasıyla ilgili geçtiğimiz günlerde bir görsel sızdırılmış; fakat tasarımı pek çok teknoloji-sever tarafından özensiz bulunmuştu. 2020 yılında tanıtılması beklenen telefonla ilgili sosyal medyada sızdırılan yeni görsel ise markanın, kamera tasarımı üzerinde hala çalıştığını gösterdi

Samsung’un 2020’de görücüye çıkarmayı planladığı Galaxy S11 Plus’la ilgili, geçen hafta içerisinde sosyal medya üzerinden bir görsel sızdırılmıştı. Görselde, S11 serisinin tasarımı sızdırılan diğer modellerinin aksine, kamera yuvasına rastgele yerleştirilen lensler pek çok kişinin dikkatini çekmiş ve telefonun kamera tasarımı, modelle ilgili gelişmeleri ilgiyle takip eden kullanıcılar tarafından özensiz bulunmuştu. 

Galaxy S11 Plus’la ilgili sosyal medyadan yeni bir görsel daha sızdırıldı. Yeni görselde bu kez de tasarımın gözden geçirilmiş olması ve kamera yuvasındaki lenslerin daha düzenli bir biçimde yerleştirilerek tasarlanmış olması dikkatleri çekti. Son gelen görselin ardından tasarımların sızdırıldığı Twitter hesabı, ilk paylaşılan görüntünün telefonun en başta hazırlanan prototipini yansıtıyor olabileceğini iddia etti.  

Samsung Galaxy S11 Plus Renders OnLeaks 4

Görseller 2 hafta arayla sızdırıldı

Telefonla ilgili sızdırılan son tasarım görseli, bir öncekinden 2 hafta sonra geldi. Samsung’un Galaxy S11 Plus’ı son görselle birebir aynı tasarımda mı üreteceği bilinmiyor. Fakat görselde tasarımla ilgili göze çarpan değişiklikler, markanın telefon tasarımıyla ilgili çalışmalarına hala devam ettiğini gösteriyor.  

Tasarımın güncellenmiş versiyonunun sızması, pek çok teknoloji-sever tarafından Samsung’un, Nokia 9 gibi özensiz tasarımlı kamera yuvasına sahip telefonlar kervanına katılmayacağı ve kameranın işlevi kadar tasarımına da özen gösterdiği şeklinde yorumlandı.

Marka merakla beklenen modelini paylaşana ve üretimine başlayarak kullanıcıyla buluşturana kadar, telefonla ilgili tartışmalar sızdırılan görseller üzerinden devam edecek gibi görünüyor.