Microsoft Xbox All Access

ABD’li teknoloji devi Microsoft, ‘Xbox All Access’ hizmetini Türkiye’de kullanıma sunmaya hazırlandığını duyurdu. Söz konusu hizmetin; kullanıcıların, doğrudan Microsoft’a borçlanarak ‘Xbox Series X’ ve ‘Xbox Series S’i taksitle almasını mümkün kılacağı ifade edildi. Xbox Türkiye yöneticilerinden Halil Gökoğlu, konuya ilişkin açıklamasında hizmetin Türkiye’ye gelişi için gerekli altyapı çalışmalarının devam ettiğine işaret etti.  

ABD’li teknoloji devi Microsoft, kısa bir süre önce piyasaya sürdüğü ‘Xbox Series X’ ve ‘Xbox Series S’ oyun konsolları için ‘Xbox All Access’ hizmetini Türkiye’de kullanıma sunmaya hazırlandığını duyurdu. Söz konusu hizmetin; kullanıcıların, normalde nakit veya kredi kartıyla alınabilen oyun konsollarını doğrudan Microsoft’a borçlanarak taksitle alabilmesini mümkün kılacağı ifade edildi. Şirketin, ülkede yer alan finans kuruluşlarıyla anlaşarak hizmeti hayata geçireceği belirtildi.  

Konuya ilişkin ‘Donanımhaber’e konuşan Xbox Türkiye yöneticilerinden Halil Gökoğlu, hizmetin Türkiye’ye gelmesi için gerekli altyapı çalışmalarının devam ettiğine işaret etti. Çalışmalar kapsamında; kredi sağlayıcılarla görüşüldüğünü ve faiz gibi finansal detayların şekillendirildiğini belirten Gökoğlu, konuyla ilgili detaylı bir bilgi paylaşımında ise bulunmadı.

Microsoft ‘Xbox All Access’ hizmeti, ‘Game Pass Ultimate’ abonelik paketine de erişim imkanı sunuyor 

Xbox All Access

Diğer yandan; ‘Xbox All Access’ hizmeti, ABD’de kullanıcıların oyun konsollarını 24 ay taksitle alabilmesini mümkün kılıyor. Ayrıca hizmetten faydalanan tüketiciler, ‘Game Pass Ultimate’ isimli abonelik paketine de sahip olabiliyor. Söz konusu paket; oyun-severlere Microsoft’un her ay ücretsiz olarak yayınladığı oyunlara erişim imkanı sunuyor.  

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Xbox Series X ve Xbox Series S Satışa Çıktı

FIFA 21, PlayStation 5 ve Xbox Series X için 4 Aralık’ta Çıkacak

Microsoft, ‘Xbox Series X’ ve ‘Xbox Series S’ İçin Optimize Edilen Tüm Oyunları Açıkladı 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz