Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
2 dakika

Monster Notebook, eğitim ve eğlence amaçlı kullanımlarda yüksek performansa ihtiyaç duyan öğrenciler için “Ara Tatile Özel” kampanyasını duyurdu. Monster’ın Huma, Abra ve Tulpar serilerinden bilgisayarlar, ara tatile özel fiyatlarla satışta.

Günümüzün çalışma ve eğlence odaklı ihtiyaçları için gerekli olan üst seviye performanstan fazlasını bilgisayarlarıyla sunan Monster Notebook, ara tatilin yaklaştığı bu günlerde, öğrencileri ve ebeveynlerini sevindirecek yeni kampanyasını duyurdu.

Yüksek performanslı yeni Monster bilgisayarlarıyla ara tatilin keyfini sürmek isteyen öğrenciler, Monster’ın satış sonrası hizmet seçeneklerinden de ayrıca faydalanabilecek.

Hayalinizdeki Bilgisayara Bu Tatilde Sahip Olabilirsiniz

15 Ocak’ta başlayan ve 10 Şubat’a kadar devam edecek olan ara tatil kampanyasında yer alan bilgisayar modelleri:

  • HUMA H4 V5.1
  • HUMA H4 V5.2
  • HUMA H5 V4.1
  • HUMA H5 V4.2
  • ABRA A5 V19.2
  • ABRA A5 V19.3
  • ABRA A7 V14.2
  • ABRA A7 V14.3
  • TULPAR T7 V20.5
  • TULPAR T7 V21.9

Monster İndirimleri, Worldpuan’larla Katlanıyor

Seçili Huma, Abra ve Tulpar modellerindeki indirimlere ek olarak Yapı Kredi Worldcard ile 19.999 TL ve üzeri satın alımlarda 1.000 TL değerinde Worldpuan hediye olarak veriliyor. Bu fırsattan faydalanmak isteyen kullanıcılar, World Mobil uygulamasını indirip “kampanyalar” menüsündeki “katıl” butonuna tıklayarak kampanyaya katılabiliyor.

Satış Sonrasında da Monster Notebook Yanınızda

Monster Notebook tarafından ara tatile özel düzenlenen kampanyadan faydalanan kullanıcılar, ek hizmetlerden de ayrıca yararlanabiliyor. Bilgisayarı uzun süre en iyi performansla kullanma imkânı sınan Ömür Boyu Bakım Garantisi ile kullanıcılar, cihazları için düzenli bakım hizmeti alabiliyor.

Tüm satış ve teknik destek konuları için detaylı bilgiler, Monster Notebook dijital mağazasına “monsternotebook.com.tr” adresinden ulaşılabiliyor. Limit yetersizliği sebebiyle tek karttan ödemenin gerçekleşememesi durumunda birden fazla kart için parçalı ödeme hizmeti de sunuluyor. İstanbul içerisinden satın alınan ürünü aynı gün teslim eden Monster Express de bir diğer çarpıcı hizmet olarak öne çıkıyor.

Monster Notebook Hakkında

Yüksek performanslı dizüstü bilgisayarlar ve oyuncu ekipmanları alanında faaliyet gösteren Monster Notebook; ömür boyu ücretsiz bakım, oynayamadığın oyun olursa para iadesi, koşulsuz müşteri mutluluğu gibi taahhütlerle sektörde fark yaratıyor ve oyun severler tarafından tercih ediliyor. Türkiye’den çıkan bir dünya markası olma vizyonu doğrultusunda faaliyetlerine devam eden şirket, yurt dışı operasyonlarını Dubai ofisi ile Lefkoşa ve Berlin mağazaları üzerinden yürütüyor.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz