Motorola yeni katlanabilir Razr üzerinde çalışıyor. İkonik adı taşıyan yeni modelle ilgili bilinen detaylar ve beklentiler haberimizde.

Her bir firmadan gelen yeni cihaz duyurularıyla katlanabilir telefon pazarı git gide kızışıyor. Motorola 2019’da tanıttığı Motorola Razr modeli ile bu pazarın öncülerinden. Firma 2020’de ise çok az değişiklil ile devam modeli olan 5G destekli Razr’ı piyasaya sürdü. Şimdi ise yeni Razr modeline dair ilk bilgiler gelmeye başladı.

İlk bilgiler ise doğrudan Lenovo’dan geliyor. Bilmeyenler ve unutanlar için Lenovo’nun Motorola’yı 2014 yılında satın aldığını hatırlatalım. Bir Lenovo yöneticisinin Weibo’da paylaştığı gönderide, katlanabilir telefonu görüyoruz. Tasarımının daha hoş olacağını söyleyen yönetici ayrıca telefonun performans anlamında da önceki modellerden daha gelişmiş olacağına dair söz veriyor. Ayrıca cihazın arayüz olarak daha da geliştirileceğini belirtiyor.

Görünüşe göre Motorola geleneğini bozacak ve yeni Razr modelini ilk olarak Çin’de piyasaya sürecek. Katlanabilir cihazların şu anda Çin pazarında fırtına gibi esmesi göz önüne alınırsa mantıklı bir hareket olduğunu söyleyebiliriz. Motorola yani Lenovo da bu pastadan pay almak isteyecektir. Tabi ki önceki modelleri gibi yeni Razr’ın da uluslarası pazarda da satışa çıkacağının kesin olduğunu söyleyebiliriz.

Maalesef yeni Razr’a dair bilgilerimiz şimdilik bundan ileri gitmiyor. Tek bildiğimiz Motorola yeni katlanabilir Razr üzerinde çalışıyor diyebiliriz. Ancak ilerleyen süreçte yeni bilgiler geldikçe paylaşacağız.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmayı unutmayın!

İlginizi çekebilir:

Dijital müzik platformu Muud, 2021 istatistiklerini paylaştı

2021 yılında Twitch üzerinde en çok izlenen oyun belli oldu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz