Yayınlandığı günden beri hayran kitlesini elinde bulunduran Netflix yapımı You’nun, üçüncü sezonu 2021’de çekilecek.

You, 2018 yılında ilk sezonuyla sıkı bir izleyici kitlesi yakalamayı başardı. Dizinin 26 Aralık’ta Netflix’te ikinci sezonunun yayınlanmasının ardından You’nun üçüncü sezonuyla alakalı bazı bilgiler gün yüzüne çıktı. Üçüncü sezonuyla 2021 yılında izleyici beğenisine sunulması beklenen dizide bazı değişikliklere gidilebilir.

Psikolojik, gerilim ve polisiye olarak sınıflandırılan dizinin, ikinci sezonunun yayınlanmasından üç hafta sonra yapılan açıklamalara göre, dizinin 3. sezonunda bazı değişiklikler meydana gelecek. 2021 senesinde seyirci karşısına çıkacak olan dizinin üçüncü sezonu 10 bölümden oluşacak. Penn Badgley ve Victoria Pedretti 3. sezonda da eski rollerinin başına geçecekler. Kadro adına onaylanan bilgiler bu kadar ancak ilerleyen zamanlarda kadroya yeni alınan isimlerle ilgili bilgilerin de ortaya çıkması bekleniyor.

Dizinin ortak yapımcıları olan Sera Gamble ve Greg Berlanti, baş yapımcılar olarak diziye geri dönecekler. Özellikle Sera Gamble’ın; müziklerden sahneye, karakter arketiplerinden düzenlemeye kadar dizi hakkında her konuda söz sahibi bir konumda olacağı söyleniyor.

Caroline Cepnes’in yazdığı ‘You’ ve ‘Hidden Bodies’ kitaplarından esinlenilerek kurgulanan Netflix dizisi You’nun ilk iki sezonunda Joe Goldberg, geçmişinden kaçmak için New York’tan Los Angeles’a taşınmıştı. Burada yeni bir kimliğe bürünen Joe, cinayetle sonuçlanan şiddetli ve yoğun bir ilişkiden yeni çıkmıştı ve bu yüzden tekrar kendisini yine böyle hissettirecek bir kadınla karşılaşmayı beklemiyordu. Ama Love adında bir kadına âşık olmuş ve olaylar gelişmişti.

Dizinin üçüncü sezonunda yapılacak değişiklikler merak edilirken, üçüncü sezonun dinamiğinin ikinci sezon dinamiğine benzeyecek olması bazı kesimler tarafından eleştirilse de dizi genel olarak olumlu yorumlar alıyor.

Netflix’in hazırladığı Osmanlı Belgeselinin Resmi Fragmanı Yayınlandı

Will Smith’in başrolünde yer aldığı Netflix filmi Bright’ın ikincisi için sevindirici haber

Burak Aksak ve Selçuk Aydemir Netflix’in İlk Türk Komedi Dizisini Hazırlıyor