Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

MWC 2020’de tanıtılması beklenen Motorola Moto G Stylus’un kalemi ile birlikte görüntüleri sızdırıldı.

Son dönemde tekrar yükselişe geçmek isteyen teknoloji şirketi Motorola bu sene düzenlenecek olan MWC 2020 fuarında yeni modellerini tanıtmaya hazırlanıyor. Moto G8Moto G Stylus ve Moto G8 Power modellerini tanıtması beklenen Motorola’nın dikkat çeken kalemli modeli Moto G Stylus’un görüntüleri sızdırıldı. 

Samsung’un Note serisine rakip olabileceği söylenen yeni modelin sızdırılan görsellerde ince bir kaleme sahip olduğu görülüyor. Samsung Note serisinin kaleminde olduğu gibi bir fiziksel tuş bulundurmayan kalemin işlevsellik noktasında Note serisine yaklaşıp yaklaşamayacağı merak konusu.  

Sızdırılan diğer bilgilere göre Moto G Stylus’un ‘XT2043-4′ model numarasıyla piyasaya çıkması bekleniyor. Sızıntı bilgilere göre Moto G Stylus 6.46 inçlik FHD+ bir ekrana sahip olacak. İşlemci noktasında ise Snapdragon 665’e ve 4 GB belleğe sahip olacağı söyleniyor. 25 MP’lik bir ön kamerası olduğu söylenen Moto G Stylus’un aynı zamanda 48 MP’lik ana kameraya sahip olan 4’lü kamera modülüne sahip olacağı söylentiler arasında. Büyük ekranı ve kalemi ile Samsung Note serisine rakip olabileceği söylentileri olsa bile sızdırılan teknik özellikleri ile Note serisine yaklaştığını söyleyemeyiz.

Samsung, Note serisini her zaman Android dünyasında o sene çıkan en güçlü telefonlardan biri olarak ilan ediyor. Moto G Stylus ise şu anlık sızdırılan bilgilere göre orta sınıf, çok işlevi olamayan ince kalemli bir cep telefonu gibi duruyor. Ama tabii ki MWC 2020’de (Mobil Dünya Kongresi) telefon tanıtıldığında daha detaylı bilgiler edinmiş olacağız. 

1500 dolarlık, katlanabilir telefon Motorola Razr’ın ön sipariş aşamasındayken stokları tükendi

Samsung, 2019 yılının finansal raporunu yayınladı