Netflix Ücretsiz Deneme
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Tekno Safari editörlerinin haftanın öne çıkan haberlerini ve dijital dünyada en çok konuşulan konuları derlediği DigiToll’ün 29. bölümü, “Tekno Safari” YouTube kanalında yayınlandı. Her Pazar izleyicisiyle buluşan teknoloji haber bülteninde Leyla Yüngül bu hafta; Türkiye ağında tarih olan Netflix ücretsiz deneme süresini, dünyanın en zengin 4. adamı olan Elon Musk’ı ve “kariyer.net” platformundaki veri ihlalini anlattı.  

Tekno Safari editörlerinin haftanın öne çıkan haberlerini ve dijital dünyada en çok konuşulan konuları derlediği DigiToll’ün yeni bölümü, Tekno Safari” YouTube kanalında yayınlandı. Her Pazar izleyicisiyle buluşan teknoloji haber bülteninin 29. bölümünde Leyla Yüngül; Türkiye ağında tarih olan Netflix ücretsiz deneme süresini, dünyanın en zengin 4. adamı olan Elon Musk’ı, “kariyer.net” platformunda meydana gelen veri ihlali olayını ve çok daha fazlasını anlattı. 

Bültende ayrıca, Apple’ın 2 trilyon dolarlık piyasa değeri ve kimlik bilgilerinin çalındığından şüphe edildiğinde yapılması gerekenlere de yer verildi. Bunun yanında, Spotify’ın çalma listelerine ilişkin yeni bülteni ve kullanıcıların sarhoş olup olmadığını anlayan akıllı telefonlar da DigiToll’de kendine yer bulan başlıklar arasındaydı. Tekno Safari editörleri, “Getty Museum Challenge” hareketi ve Instagram’ın yeni QR kod özelliğini de gündeme taşıdı.

Teknoloji haber bülteni DigiToll, her Pazar “Tekno Safari” takipçileriyle buluşmaya devam ediyor. Teknoloji basınının nabzını tutmak, dijital dünyanın en çok konuşulan konularından haberdar olmak ve DigiToll’ün yeni bölümlerini kaçırmamak için Tekno Safari YouTube kanalına abone olmayı unutmayın!      

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız. 

İlginizi çekebilir:

Fortnite vs Apple, Android Telefonlar Depremleri Haber Verecek – DigiToll 28

Circilum io Nedir?, TikTok ABD’de Kapatılıyor Mu?, Instagram Reels – DigiToll #27 Yayında! 

En Çok Oynanan Oyunlar, Google Yüzünden Zayıflayan Hafızamız, Robot Yunuslar – DigiToll #26 Yayında! 

69 Dolarlık Tesla Şort Tükendi, Klimalı Tişört – DigiToll #23 Yayında!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz