The Batman Fragmanı
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Başrolünü “Alacakaranlık” serisiyle ünlü Robert Pattinson’ın canlandırdığı ‘The Batman’ filminin ilk fragmanı, “Warner BrosPictures” tarafından düzenlenen “DC FanDome” etkinliğinde yayınlandı. Film, 2021 yılının Ekim ayında izleyici beğenisine sunulacak.  

Başrolüne “Alacakaranlık” serisiyle ününü artıran Robert Pattinson’ın hayat verdiği ‘The Batman’ filminin ilk fragmanı, “Warner BrosPictures” tarafından düzenlenen “DC FanDome” etkinliğinde yayınlandı. 2.5 dakika uzunluğundaki fragmanda; ‘Batman’ karakteri yanında, ‘Catwoman’, ‘Riddler’ ve ‘Komiser Gordon’ karakterlerine de yer verildi. Filmin senarist ve yönetmen koltuğunda oturan Matt Reeves; etkinlikteki açıklamasında yeni The Batman’ filminin, Batman’in ortaya çıkışından 2 yıl sonrasını konu aldığına işaret etti.  

Diğer yandan; fragman, dünyaca ünlü oyuncu Robert Pattinson’ın ilk kez ‘Batman’ olarak görülüşü olmadı. “Warner BrosPictures”, daha önce de Pattinson’ın filmden görüntülerine yer verdiği bir paylaşım yapmıştı. Filmin çekimleri ise tüm dünyayı etkisi altına alan COVID-19 salgını nedeniyle durdurulmak zorunda kalmıştı. Reeves’in şu ana kadar yüzde 25’ini tamamladığını ifade ettiği ‘The Batman’in çekimlerine, Eylül ayında devam edileceği belirtilmişti. Filmin vizyon tarihi de 2021 yılının Ocak ayından Ekim ayına ertelenmişti.  

Matt Reeves, ‘Gotham PD’ isimli bir Batman dizisi üzerinde de çalışıyor

Gotham PD Dizisi

Aktarılan detaylara göre; Matt Reeves’in senaristliğini ve yönetmenliğini üstlendiği ‘The Batman’ filminde; ‘Batman’ karakterine Robert Pattinson, ‘Komiser Gordon’ karakterine Jeffrey Wright, ‘Riddler’ karakterine Paul Dano, ‘Catwoman’ karakterine ise Zoe Kravitz hayat veriyor. Kravitz’in ayrıca, “The Lego Batman Movie” isimli animasyon filminde “Catwoman” karakterine sesiyle hayat verdiği de biliniyor. Filmin oyuncu kadrosunda; John Turturro, Andy SerkisJayme Lawson ve Peter Sarsgaard gibi isimler de yer alıyor. 

Matt Reeves’in, yine ‘Batman’ karakterini konu alan ‘Gotham PD’ isimli bir Batman dizisi üzerinde çalıştığı da ifade ediliyor. Aktarılan detaylara göre; Reeves’in Terence Winter ile birlikte çalıştığı dizinin konusu, ‘Batman’in Gotham şehrinde ortaya çıkışından 1 yıl sonrasına odaklanıyor. Yapımın, bu süreçte şehirdeki yozlaşmış polisleri konu alacağı belirtiliyor. 

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Ne Harcadık, Sesli Tweet Geliyor, Batman Podcast, İnternet Hızını Arttırma – DigiToll #20

Yeni Batman: Arkham Oyunu Yakında Açıklanabilir

Robert Pattinson’dan Batman açıklaması: Batman’in ahlakı biraz kapalı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz