En Çok Oynanan Oyunlar

Tekno Safari editörlerinin haftanın öne çıkan haberlerini ve dijital dünyada en çok konuşulan konuları derlediği DigiToll’ün 26. bölümü, “Tekno Safari” YouTube kanalında yayınlandı. Her Pazar izleyicisiyle buluşan teknoloji haber bülteninde Leyla Yüngül bu hafta; en çok oynanan oyunlar, Google yüzünden zayıflayan hafızamız ve robot yunusları anlattı.  

Tekno Safari editörlerinin haftanın önce çıkan haberlerini ve dijital dünyada en çok konuşulan konuları derlediği DigiToll’ün yeni bölümü, Tekno Safari” YouTube kanalında yayınlandı. Her Pazar izleyicisiyle buluşan teknoloji haber bülteninin 26. bölümünde Leyla Yüngül; Türkiye’de en çok oynanan mobil oyunlar, Google’ın hafızamız üzerindeki etkisi, robot yunuslar ve çok daha fazlasını anlattı.  

DigiToll’de bu hafta ayrıca; bayramda siber saldırı kurbanı olmamak için alınabilecek önlemler, ESET’in bu konudaki önerileri, son zamanların en çok gelişen alanlarından biri olan yapay et sektörü, “A Guide to the Birdsong” projesi ve Spotify’ın ‘Grup Oturumu’ özelliği de yer aldı. Teknoloji basınının nabzını tutmak, dijital dünyanın en çok konuşulan konularından haberdar olmak ve her Pazar yayınlanan teknoloji haber bülteninin yeni bölümlerini kaçırmamak için Tekno Safari YouTube kanalına abone olmayı unutmayın!  

Teknoloji haber bülteni DigiToll’ü izlemek için tıklayınız. 

İlginizi çekebilir: 

Zoom Kullananlar Dikkat, Lansmanı Ertelenen Oyunlar, Tuvalet Kağıdı Stokçuluğu – DigiToll #18

İnternet Yasakları, TikTok Hangi Verilerinizi Çalıyor – DigiToll #22 Yayında!

Turbo Sevgiliniz Oldu mu? 250 Bin Dolara Uzaya Gidiyoruz – DigiToll #21

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz