Circilum io Nedir
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Tekno Safari editörlerinin haftanın öne çıkan haberlerini ve dijital dünyada en çok konuşulan konuları derlediği DigiToll’ün 27. bölümü, “Tekno Safari” YouTube kanalında yayınlandı. Her Pazar izleyicisiyle buluşan teknoloji haber bülteninde Leyla Yüngül bu hafta; ‘Circilum io nedir?’ sorusunun cevabını, TikTok ve ABD arasındaki gerilimi ve Instagram’a yeni eklenen Reels özelliğini anlattı.    

Tekno Safari editörlerinin haftanın öne çıkan haberlerini ve dijital dünyada en çok konuşulan konuları derlediği DigiToll’ün yeni bölümü, Tekno Safari” YouTube kanalında yayınlandı. Her Pazar izleyicisiyle buluşan teknoloji haber bülteninin 27. bölümünde Leyla YüngülTwitter’da popüler olan Circilum io nedir?’ sorusunun cevabını, Çin merkezli sosyal medya uygulaması TikTok ve ABD hükumeti arasındaki gerilimi, Instagram’a yeni eklenen ‘Reels’ özelliğini ve çok daha fazlasını anlattı.   

Bültende ayrıca; ‘Circilum io nedir?’ sorusu yanında, ‘Circilum io Twitter hesabını tehlikeye atıyor mu?’ sorusunun cevabına da yer verildi. Bunun yanında; internette geçirilen vakit ve internet kullanım alışkanlıkları, WhatsApp ve Twitter’ın yeni özellikleri, ‘TikTok kapatılıyor mu?’ sorusu ve Samsung’un bu hafta online bir ‘Galaxy Unpacked’ etkinliğiyle görücüye çıkardığı Galaxy Note 20 serisi ile ilgili detaylar da DigiToll’de kendine yer bulan başlıklar arasındaydı. Teknoloji basınının nabzını tutmak, dijital dünyanın en çok konuşulan konularından haberdar olmak ve her Pazar yayınlanan teknoloji haber bülteninin yeni bölümlerini kaçırmamak için Tekno Safari YouTube kanalına abone olmayı unutmayın!    

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

En Çok Oynanan Oyunlar, Google Yüzünden Zayıflayan Hafızamız, Robot Yunuslar – DigiToll #26 Yayında! 

69 Dolarlık Tesla Şort Tükendi, Klimalı Tişört – DigiToll #23 Yayında!

İnternet Yasakları, TikTok Hangi Verilerinizi Çalıyor – DigiToll #22 Yayında!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz