Opera GX tarayıcı
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Opera GX aldığı “LVL2” güncellemesi ile birlikte pek çok yeni özelliğe kavuştu. Discord desteği, işlemci ve RAM kısıtlama seçenekleri ile oyunseverlerin ihtiyaçlarını karşılayan tarayıc şu ana kadarki en büyük güncellemesini aldı.

Dünyanın en popüler web tarayıcılarından biri olan Opera, geçtiğimiz yıl oyunseverler için Opera GX tarayıcısını tanıtmıştı. Tasarım dili ve bağlantı kolaylıkları ile ön plana çıkan tarayıcıya bugün “LVL2” adı verilen yazılım güncellemesi paylaşıldı. Bu güncelleme ile birlikte yeni nesil tarayıcıya Discord bağlantı seçeneği eklendi.

Opera GX Browser
Opera GX tarayıcısı

Oyunseverler ve yayıncılar kullandığı sekmeden ayrılmadan Discord mesajlarını inceleyebilecek, izleyicileri ile etkileşimde bulunabilecek. “LVL2” paketi ile birlikte paylaşılan diğer yenilikler ise web sitesini karanlık temaya zorlama, işlemci ve RAM kısıtlama, önyüklü VPN ve reklam engelleyici oldu. Böylelikle kullanıcılar gece web sayfası kullanımında sitenin karanlık tema desteği olmasada, Opera bu dizaynı kendi oluşturacak. Oyunseverlere sunulan CPU,RAM internet kullanımı kısıtlama opsiyonu ile birlikte sekmeler arasında güç ve hafıza tüketen siteler tespit edilirken, kullanımları kısıtlanabilecek. Böylece arkaplan tüketimi minimum seviyeye indirilirken oyunlarda yaşanacak FPS kayıplarının önüne geçilecek. Facebook Messenger, Whatsapp ve Twitch ve diğer sosyal medya servisleri ile sağlanan etkileşim ile birlikte, oyuncuların web tarayıcı deneyimi zenginleşecek. Windows ve macOS tarafında desteklenen ve yeni güncelleme paketi paylaşılan Opera GX oyuncu tarayıcısını indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir:

Oyun Bilgisayarı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli? Detaylı Anlatım

ESET, İki Siber Suç Çetesinin Bilgi Hırsızlığı İçin İş Birliği Yaptığını Tespit Etti

Mount & Blade II: Bannerlord Epic Games Store’da %20 İndirimle Çıktı

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz