Electronic Arts yavaş yavaş oyunlarını Steam üzerinde listelemeye başlıyor. Şu ana kadar birçok oyun Steam üzerinde listelendi. Haberimizdeki 6 oyun da indirimli fiyatlarıyla Steam’e eklendi.

Steam, Electronic Arts ile bir anlaşma içerisine girerek Electronic Arts’ın oyunlarını kendi mağazasında listelemeye başladı. Neredeyse bütün oyunlar şu anda Steam’de indirimli fiyatlarla satın alınabilir durumda. Electronic Arts’ın da bir oyun satış platformu bulunuyor. Bu platformun ismi Origin ve şu zamana kadar EA, oyunlarını sadece burada satışa sunuyordu.

Origin’de hala bir Türk Lirası seçeneği olmadığı için Türk oyuncular bu platformdan döviz kuruyla alışveriş yapabiliyorlardı. Oyunlar elbette ki bu şekilde çok daha pahalı fiyatlara denk geliyordu. Steam’le yapılan bu anlaşma EA Games’in oyunlarının Türk oyuncular tarafından da satın alınmasına yarayacak. EA Games de bu nedenle daha fazla gelir elde edebilir.

Steam ‘e İlk Gelen EA Oyunu Jedi: Fallen Order Olmuştu

Steam’e ilk gelen Electronic Arts oyunu Jedi: Fallen Order oyunu olmuştu. O zamandan bu yana yine birçok oyun Steam platformuna geldi. Şimdi ise Steam’de altı EA Games oyunu daha satışa sunuldu. Bu oyunlar yine diğerleri gibi indirimli fiyattan satıştalar.

Steam’e Eklenen 6 Electronic Arts Oyunu

Steam platformuna bu gelen altı oyun; The Sims 4, Need for Speed Most Wanted, Titanfall 2, Need for Speed Payback, Dead Space 4 ve A Way Out şeklinde mağazadaki yerlerini aldılar. Bu altı oyuna özel oluşturulan sayfaya ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. Oyunların mağaza sayfalarını da fiyatlarıyla birlikte aşağıda bulabilirsiniz.

Bu EA oyunları için Steam’de özel bir kategori açmış durumda. Ana sayfada direkt EA Games logosuyla karşınıza çıkıyor. Buraya tıkladığınızda ise karşınıza EA Games’in Steam üzerinde satışa sunduğu bütün oyunları görebilirsiniz.

Steam’deki EA oyunlarının kampanyalarının da bir sınırı var. Belli bir süre belirtilmiyor fakat bu indirimli fiyatlardan yararlanabilmek için elinizi çabuk tutsanız iyi olur.

Steam’e Eklenen 6 Electronic Arts Oyununun Fiyatları

  • The Sims 4Yüzde 50 indirim bulunuyor. 279.99 TL olan fiyatı 139.99 TL’ye düşmüş durumda.
  • Need for Speed Most WantedYüzde 75 indirim bulunuyor. 129 TL olan fiyatı 32.25 TL’ye düşmüş durumda.
  • A Way OutYüzde 50 indirim bulunuyor. 199 TL olan fiyatı 99.50 TL’ye düşmüş durumda.
  • Dead Space 3Yüzde 50 indirim bulunuyor. 129 TL olan fiyatı 64.50 TL’ye düşmüş durumda.
  • Need for Speed PaybackYüzde 50 indirim bulunuyor. 199 TL olan fiyatı 99.50 TL’ye düşmüş durumda.

İlginizi çekebilir: 

FIFA 21, Kısa Bir Video İle Duyuruldu – Türkiye Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll İçin Tıklayın..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz