Okuma Süresi
2 dakika

Mount & Blade II: Bannerlord Epic Games Store ’da çıktı. İlk olarak 30 Mart’ta erken erişime açılan oyunun çıkışını, TaleWorlds Entertainment yaptığı bir açıklamayla duyurdu. Oyunseverlerin ve oyun basının ilgisini büyük ölçüde çeken Mount & Blade II: Bannerlord’un Steam’de yüzde 87 oranında olumlu oyu bulunuyor.

Derin ve oyuncuyu içine çeken oynanışı, sahip olduğu büyük ve canlı dünyayla oyunculara yaşattığı özgürlük hissi nedeniyle övgü alan Mount & Blade II: Bannerlord Epic Games Store ’da %20 indirimli olarak satışa sunuldu. Ayrıca oyun taleworlds.com ve Steam’e ek olarak Humble Bundle ve Greenman Gaming gibi partner sitelerde de indirimli fiyattan satılacak.

TaleWorlds 30 Mart’ta Erken Erişim’e çıktığından beri pek çok güncelleme yayınlayarak performans ve kararlılık bakımından oyunu iyileştirmekle kalmayıp eklediği yeni içerik ve özelliklerle oyunu tam sürüme taşıyacak geliştirmeleri yapmaya da devam etti. Stüdyonun 30 Mart’tan bu yana gerçekleştirdiği en önemli gelişmeleri özetleyen blog yazısını https://www.taleworlds.com/en/News/359 adresinden okuyabilirsiniz.

Mount & Blade II: Bannerlord oyunu

Mount & Blade II: Bannerlord strateji ve aksiyon rol yapma türlerini birleştiren bir oyundur. Oyun, TaleWorlds Entertainment’ın dünya çapında büyük başarı elde eden bir önceki oyunu olan Mount & Blade: Warband’in öncesinde geçen olayları konu almaktadır. Bannerlord Orta Çağ’ın siyaset ve savaş sistemlerinin farklı yönlerini yansıtan oynanışıyla, oyunculara tek kişilik oyun modunda kendi karakterlerini ve hikâyelerini yaratma imkânı veriyor

Mount & Blade II: Bannerlord 2020’nin en iyi çıkış yapan oyunu olmuştu

30 Mart tarihinde, Türkiye saati ile 14.00’da erken erişime açılan oyun, bilinen eksiklerine ve erken erişim noktasında olan aksaklıklarına rağmen oyuncular tarafından fazlasıyla sevildi. 2020 yılının, Steam için için en iyi çıkış yapan oyunu seçildi. 

Oyun çıktığı ilk 100 dakikada 100 bin satışı geçti ve kısa süre içerisinde 145 bin eş zamanlı oynanmaya ulaştı. Ayrıca ilk üç saat içinde 1250’den fazla yorum ve %88 olumlu puanlamaya eriştiği de belirtildi. Bannerlord ‘un eş zamanlı oynanma sayısının ise 172 bini geçtiği ve dünyanın en büyük oyunları ile başa baş gittiğini gösteren bir istatistik paylaşıldı.

İlginizi Çekebilir:

Mortal Shell Oyunu Epic Games Store ‘a Özel Sunulacak

Epic Games’ten, Houseparty’nin hacklendiğini ispatlayana 1 milyon dolar

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll İçin Tıklayınız..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz