OPPO, geçen sene satışa sunduğu akıllı saati OPPO Watch’un yeni bir versiyonu üzerinde çalışıyor. OPPO Watch 2 olarak isimlendirilen yeni akıllı saat ile alakalı ortaya önemli bilgiler çıktı. 

Çin merkezli teknoloji üreticisi OPPO ilk akıllı saatini geçen sene mart ayında tanıtmıştı. Türkiye’de 2020’nin Eylül ayında satışa sunulan akıllı saatin halefi geliyor. Weibo’da paylaşılan görsellerde şirketin ikinci akıllı saat modeli olacak olan OPPO Watch 2’nin görselleri ve bazı teknik özellikleri paylaşıldı. 

OPPO Watch, 41 mm ve 46 mm olmak üzere iki farklı boyutta kullanıcı beğenisine sunulmuştu. OPPO Watch 2’de ise 42 mm ve 46 mm olmak üzere iki farklı boyut bulunacağı bilgisi mevcut. 

OPPO Watch 2, iki farklı kadran ile gelecek

Paylaşılan görüntülere bakıldığında OPPO Watch 2’nin iki farklı kadran yapısının olacağı görülüyor. Geçen sene piyasaya sunulan akıllı saat modeli ise Apple Watch benzeri kare bir formda gelmişti. OPPO belli ki hem kare hem de yuvarlak hatalı iki farklı kadran seçeneği ile tüketicilere daha fazla alternatif sunmayı amaçlıyor. 

Akıllı saatin detaylarına bakıldığında ise her iki modelin de Snapdragon Wear 4100 platformunun yanı sıra özel bir Apollo 4s ikincil yonga seti tarafından destekleneceği bilgisi elde ediliyor. Bunların yanı sıra cihazlarda 16 GB dahili depolama alanını bulunacak. Arayüz noktasına geldiğimizde ise, OPPO Çin pazarında ColorOS Watch’u kullanırken; küresel pazarda ise Google’ın WearOS’unu cihaza entegre edecek. 

Cihazın geçen seneki OPPO Watch’a nazaran yeni bir OPPO Relax uygulamasına, yeniden tasarlanan stres algılama uygulamasına ve yeni saat arayüzlerine sahip olması bekleniyor. 

OPPO’nun yeni akıllı saat modelini bu senenin ikinci yarısında tanıtması bekleniyor. Gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. 

İlginizi Çekebilir:

OPPO Watch ECG Edition, Dahili EKG Modülüyle Gelecek

Oppo’un Pil Ömrüyle dikkat çeken yeni saati Oppo Watch tanıtıldı

Oppo’nun İlk Akıllı Saati Oppo Watch Türkiye’de Satışa Çıktı

OPPO WATCH – AKILLI SAAT PAZARI ŞENLENİYOR:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz