god-of-war-ign-teknosafari

IGN tarafından gerçekleştirilen bir ankete göre, tüm zamanların en iyi oyunu God of War seçildi. 64 oyunun bulunduğu ankette 1 milyondan fazla oylama yapıldı.

Sektör ya da içerik ne olursa olsun her zaman “en iyisi” tartışması olmuştur. Oyun dünyasında PES – FIFA, Call of Duty – Battlefield gibi yarışlar da hala devam ediyor. Ancak spesifik oyunların dışında ‘tüm zamanların en iyi oyunu’ kavramı, oldukça iddialı gözüküyor.

Geçtiğimiz günlerde IGN, tüm oyuncuların oylama yapabileceği bir anket yayınladı. Anket, tarihin en iyi oyununu seçmek üzereydi ve 64 oyun bulunuyordu. İkili eşleştirme ile oyunlar sırayla elendi ve yarışmaya veda etti. Finalde ise God of War ve GTA 5 yer aldı. 1 milyondan fazla oyuncunun katıldığı ankette, tarihin en iyi oyunu God of War seçildi.

ign-tarihin-en-iyi-oyunu-god-of-war-teknosafari

Ankete katılan tüm oyunlar, zamanının en iyi oyunları olmasının yanında, yıllar geçmesine rağmen hala oynanıyor. Ancak bu tarz bir anket, tamamen bireysel bir konu olduğu için, anket sonucu herhangi bir niteliğe sahip değil.

God of War, PS4 üzerinde yakaladığı başarının yanında, yakında PC oyuncuları ile de buluşmak için hazırlanıyor. Sony, son zamanlarda birçok PlayStation özel oyununu PC için de yayınlıyor. Red Dead Redemption 2 ile başlayan serüven, neredeyse tüm oyunları kapsayacak gibi gözüküyor. Ancak God of War PC sürümü için herhangi bir çıkış tarihi paylaşılmış değil.

İlginizi Çekebilir:

Amazon ‘un MMO Oyunu New World, Steam ‘de Rekora Gidiyor

PUBG 14.1 Güncelleme Notları Yayınlandı

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz