efootball-oynanis-teknsafari-min

Uzun zamandır beklenen eFootball 2022, ücretsiz olarak yayınlandı. Oynaması ücretsiz futbol simulasyonu, haftalık görevler ve birçok yeni özelliği ile PC ve konsollar için yayınlandı.

Konami, bugün itibari ile eFootball 2022 ‘yi ücretsiz olarak yayınladı. eFootball 2022, PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series, Xbox One kullanıcıları için erişilebilir oldu. Windows 10 ve masaüstü kullanıcıları, oyuna Steam üzerinden erişebilir.

eFootball 2022 ücretsiz indirme adresi: Link

eFootball 2022 çıkışını kutlamak amacıyla, lansman sırasında Online Match (Çevrimiçi Maç) kampanyası ve Worldwide Clubs etkinliğini içeren eFootball Kick Off kampanyası gerçekleştirilecek. Online Match kampanyası, oyuncuların oynadığı çevrimiçi maçların sayısına bağlı olarak Chance Deal sözleşmeleri kazanma fırsatı verecek. Chance Deal, oyunculara Sonbahar güncellemesinde gelecek Creative Teams modunda takımlarını güçlendirirken kullanabilecekleri Legendary (Efsanevi) oyuncu kartlarını edinmelerini sağlıyor.

Online Match kampanyası, şu andan itibaren 8 Kasım 2021 tarihine kadar devam edecek. Ödüller ise şu şekilde;

  • Chance Deal #1 –10 oyun sonrasında kazanılır
  • Chance Deal #2 –15 ya da daha fazla oyun sonrasında kazanılır
  • Chance Deal #3 –20 ya da daha fazla oyun sonrasında kazanılır

Worldwide Clubs özel etkinliği, oyuncuların seçtiği kulüpler ile çevrimiçi mücadele etmesini sağlıyor. Bugünden itibaren oyuncular, gerçek takımlar ile hem çevrimiçi hem de çevrimdışı maçlar gerçekleştirebilecekler. Online Event modu, oyuncuların ‘challenge event’ aracılığıyla online olarak mücadele etmesini sağlar.

Oyuncular her hafta 200’ün üzerinde lisanslı takımdan birini seçebilecek ve bir sonraki büyük güncellemede kullanabilecekleri GP’leri kazanmak için çeşitli görevleri tamamlayabilecekler. Kullanıcılar tercih ettikleri takımı seçtikten sonra, bu takımı yalnızca mevcut etkinlik süresince kullanabiliyorlar – bu seçim etkinlik süresi sona erdiğinde sıfırlanıyor.

eFootball 2022, konsollar arası eşleşmeye imkan tanıyor. Yani eski ve yeni nesil tüm konsol oyuncuları, birbirleri ile mücadele edebilecekler. Ayrıca oyunda şimdilik 6 adet stadyum yer alıyor:  Camp Nou, Old Trafford, Allianz Stadyumu, Emirates Stadyumu, Allianz Arena ve eFootball Stadyumu.

Ayrıca eFootball 2022, sonbahar döneminde gelecek büyük güncelleme ile birlikte oyuna birçok yeni özellik eklenecek. Yeni eklenecek özellikler şu şekilde;

  • Creative Teams: Kendinize ait bir kulüp oluşturarak ‘rüya takım’ oluşturmanıza olanak tanıyan bir mod. Çevrimiçi mücadeleler ile puanlar kazanarak, yeni oyuncular ile anlaşmalar yapılabilir.
  • Yeni Oyun Tipleri: Oyuna dört yeni oyuncu türü eklenecek: Standard, Trending, Featured ve Legendary
  • Kontratlar: Oyuncular, iki sözleşme türünden biri aracılığıyla oyuncularla sözleşme imzalayabilecekler: Chance Deals ve Nominating Contracts
  • Yeni Maç Modları: Oyuncular eFootball™ Creative League, Tour Event, Challenge Event, Online Quick Match ve Online Match Lobby modlarına erişebilecekler.

İlginizi Çekebilir:

Oyunculara Göre Tüm Zamanların En İyi Oyunu: God of War

Amazon ‘un MMO Oyunu New World, Steam ‘de Rekora Gidiyor

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz