Tanıtıldığı andan itibaren spekülasyonlara yol açan ve gündemden düşmek bilmeyen Tesla’nın yeni aracı Cybertruck’ın Los Angeles’ta görüldüğü videolar ortaya çıktı. Ama videodaki asıl olay, Cybertruck’ın bir trafik konisine çarpması oldu.

Cybertruck’ın trafik konisine çarptığı görülen kazada, aracı Elon Musk’ın kullandığı iddia ediliyor. Elon Musk’ın Nobu isimli restorana gitmek için Cybertruck’ı kullandığı belirtildi. Musk, restorandan ayrılırken aracın önünde birileriyle konuşuyor olsa da aracı kimin kullandığı tam olarak bilinmiyordu. Elon Musk’ın kullandığı düşünülen Cybertruck’la yapılan küçük kazanın videosunun yayılmasının ardında insanlar, Cybertruck hakkında şakalar yapmaya başladılar. Videoların sosyal medyada hızla dolanmaya başlaması sonucunda araç kullanıcıların dilinden kurtulamadı.

 

Tesla’nın şu an test aşaması için yollarda görülen aracı Cybertruck, tasarımı göz önüne alınarak kimi kitlelerce sevilmese de kimileri de ilk günden aracın ön siparişini vermişti. 2021 yılında yollara çıkacak araç önümüzdeki günlerde konuşulmaya devam edecek gibi duruyor.